אליפות מרוצי השדה של מחוז י"ם ומנח"י (ז'-י"ב), תודה למזג האוויר

news
התאחדות הספורט לבתי הספר משדרת את משחקי ליגת התיכוניים באתר…מוזמנים.ות לשידורים ולערוץ ה VOD עם כל המשחקים…התאחדות הספורט לבתי הספר משדרת את משחקי ליגת התיכוניים באתר…מוזמנים.ות לשידורים ולערוץ ה VOD עם כל המשחקים…
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר
שידור משחקי ליגות התיכוניים
צפו כל משחקי ליגות התיכוניים בספריית ה - VOD  מכאן...  
לוח שנה של אירועי הספורט הארציים
קבלו את לוח אירועי הספורט והחינוך הגופני הארציים לשנה”ל תשפ”ב מכאן...  
ליגת התיכוניים חוזרת!
היום מתקיים המחזור הראשון (תלמידים) פרטים נוספים מכאן...
הסתיים מחנה הקיץ המוטורי
הסתיים מחנה הקיץ המוטורי - כתבה וגלריית תמונות  מכאן...

במזג אוויר נפלא, הסתיימה האליפות המחוזית במרוצי שדה לכיתות ז'-י"ב של מחוז ירושלים ומנח"י.

התחרות התקיימה ב "גן סאקר" בירושלים ולקחו בה חלק 67 בתי ספר וכ 800 תלמידים ותלמידות. בתום התחרות, בתי הספר שסיימו במקומות 1-3 בכל קטגוריית גיל נבחרו לייצג את מחוז ירושלים ומנח"י בגמר הארצי שיתקיים בתאריך 25.01.2021 בעמק המעיינות. אין ספק שהיה מוצלח...

פורסם ע"י:       30 נובמבר, 2021  8:32

במזג אוויר נפלא, באווירה נהדרת והתרגשות גדולה לקראת התחרות אחרי תקופה ארוכה, נערכה האליפות המחוזית במרוצי שדה לכיתות ז'-י"ב של מחוז ירושלים ומנח"י. התחרות התקיימה ב "גן סאקר" בירושלים ולקחו בה חלק 67 בתי ספר וכ 800 תלמידים ותלמידות. בתום התחרות, בתי הספר שסיימו במקומות 1-3 בכל קטגוריית גיל נבחרו לייצג את מחוז ירושלים ומנח"י בגמר הארצי שיתקיים בתאריך 25.01.2021 בעמק המעיינות. אין ספק שהיה מוצלח…

והזוכים:
ז'-ח' תלמידות אישי
מקום ראשון- טליה אלמוגי, מבית ספר לי"דה ירושלים בתוצאה 05.33.47 דק'
מקום שני- איילת בוקר, מבית ספר הרטמן בנות בתוצאה 05.41.40 דק'
מקום שלישי- רוני מני , מבית ספר זיו ומרקס בתוצאה 05.41.94 דק'

ז'-ח' תלמידות קבוצתי
מקום ראשון- עשה חיל אפרתה – 44 נק'
מקום שני- תיכון ליד"ה ירושלים – 50 נק'
מקום שלישי- חן נריה אלות שבות- 101 נק'

ז'-ח' תלמידים אישי
מקום ראשון – אביתר נאור , מבית ספר הניסויי ירושלים בתוצאה: 08:11.52 דק'
מקום שני – יונתן עידו , מבית ספר כפר אדומים בתוצאה: 08.:31.42 דק'
מקום שלישי- יואב בן הרוש , מבית ספר ממ"ד תמר בתוצאה: 08:36.74 דק'

ז'-ח' תלמידים קבוצתי
מקום ראשון- תיכון הניסויי ירושלים – 44 נק'
מקום שני- כפר אדומים – 83 נק'
מקום שלישי- 83 נק'

ט' תלמידות אישי
מקום ראשון- לאה אזולאי , מבית ספר אולפנת עפרה בתוצאה 08:39.57 דק'
מקום שני- אלה ברזיס , מבית ספר הרטמן בנות בתוצאה: 08:41. 81 דק'
מקום שלישי- נועה ביטון , מבית ספר הרטמן בנות בתוצאה 09:03.68 דק'

ט' תלמידות קבוצתי
מקום ראשון – אולפנת עפרה- 29 נק'
מקום שני- הרטמן בנות – 42 נק'
מקום שלישי- אולפנת נווה חנה- 63 נק'

ט' תלמידים אישי
מקום ראשון- יאיר סולניק , מבית ספר עין כרם ירושלים בתוצאה 09:53.86 דק'
מקום שני- יאיר אלפסי, מבית ספר הימלפרב ירושלים בתוצאה 10:04.27 דק'
מקום שלישי- אושרי שילה , מבית הספר אורט מינקוף בתוצאה 10:07.85 דק'

ט' תלמידים קבוצתי
מקום ראשון – הימלפרב ירושלים , 63 נק'
מקום שני זיו ומרקס ירושלים, 86 נק'
מקום שלישי- תיכון הניסוי ירושלים , 87 נק'

י'-יב' תלמידות אישי
מקום ראשון- תמר קוינט , מבית סםר הגמנסיה ירושלים בתוצאה 10:28.47 נק'
מקום שני- עדי שמש , מבית ספר ליד"ה ירושלים בתוצאה 11:09.46 דק'
מקום שלישי- נטע מיישר , מבית ספר מו"ר מכבים רעות בתוצאה 11:49.48 דק'

י'-יב תלמידות קבוצתי
מקום ראשון- אולפנת עפרה , 52 נק'
מקום שני-בויאר ירושלים, 53 נק'
מקום שלישי- תיכון ליד"ה ירושלים, 58 נק'

י'-י"ב תלמידים אישי
מקום ראשון – דביר בן לולו, מבית ספר הימלפרב ירושלים בתוצאה 17:08.94 דק'
מקום שני- יואב סיילוב, מבית ספר פלך בנים בתוצאה 17:21.37 דק'
מקום שלישי- יותם אורבך , מבית ספר הימלפרב ירושלים בתוצאה 17:22.72 נק'

י'-י"ב תלמידים קבוצתי
מקום ראשון – הימלפרב ירושלים, 32 נק'
מקום שני- פלך בנים , 53 נק'
מקום שלישי- תיכון הראל מבשרת ציון, 102 נק'

התחרות הייתה נהדרת, ספורטיבית ובמזג אוויר שמשי מצוין! תודה  לאגף הספורט בעיריית ירושלים, לסיימון אברהם, שליווה את התחרות בכל פרט שנדרש. תודה למורות ולמורים לחינוך גופני , שדאגו להכין את התלמידות והתלמידים לקראת התחרות אחרי תקופה ארוכה של "חוסר שיגרה". תודה לכל צוות החינוך הגופני במחוז ירושלים ומנח"י: ענבל המפקחת על החינוך הגופני, נועה , סילבי ויוסף על כל העזרה הליווי בתחרות!

בתי הספר שסיימו במקומות 1-3 בכל קטגוריית גיל עולים לייצג את מחוז ירושלים ומנח"י בגמר הארצי שיתקיים בתאריך 25.01.2022 בעמק המעיינות. סמוכים ובטוחים שתייצגו את המחוז בכבוד!!! ניפגש בשנה"ל תשפ"ג!
בהצלחה!!

כתבות אחרונות

ווידאו אחרונים

you
insta
face

התאחדות הספורט לבתי הספר בישראל

אופני הרים

מרוצי שדה

אתלטיקה קלה

ניווט ספורטיבי

hand

כדוריד

בדמינטון

טניס שולחן

כדורעף

כדורגל

כדורסל

שותפים לדרך

Call Now

דילוג לתוכן