אליפות מרוצי שדה לכיתות ה'-ו' במחוז ירושלים ומנח"י

news
התאחדות הספורט לבתי הספר משדרת את משחקי ליגת התיכוניים באתר…מוזמנים.ות לשידורים ולערוץ ה VOD עם כל המשחקים…התאחדות הספורט לבתי הספר משדרת את משחקי ליגת התיכוניים באתר…מוזמנים.ות לשידורים ולערוץ ה VOD עם כל המשחקים…
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר
שידור משחקי ליגות התיכוניים
צפו כל משחקי ליגות התיכוניים בספריית ה - VOD  מכאן...  
לוח שנה של אירועי הספורט הארציים
קבלו את לוח אירועי הספורט והחינוך הגופני הארציים לשנה”ל תשפ”ב מכאן...  
ליגת התיכוניים חוזרת!
היום מתקיים המחזור הראשון (תלמידים) פרטים נוספים מכאן...
הסתיים מחנה הקיץ המוטורי
הסתיים מחנה הקיץ המוטורי - כתבה וגלריית תמונות  מכאן...

רגע לפני הגשם, התקיימה ב"גן סאקר" תחרות מרוצי שדה לכיתות ה'-ו' תלמידים ותלמידות של מחוז ירושלים ומנח"י.

התחרות התקיימה ב "גן סאקר" בירושלים ולקחו בה חלק 71 קבוצות תלמידים ו-72 קבוצות תלמידות. האווירה והצבע היו נהדרים, מרחק הריצה לתלמידים והתלמידות 1,200 מטר! בכל קטגוריה התקיימו 4 מקצים.

פורסם ע"י:       14 דצמבר, 2021  22:57

בשמש חורפית, כמעט קיצית רגע לפני שהגשם מגיע אלינו ובאווירה נהדרת נערכה האליפות המחוזית במרוצי שדה לכיתות ה'-ו' תלמידים ותלמידות מחוז ירושלים ומנח"י. באליפות השתתפו 71 קבוצות תלמידים ו-72 קבוצות תלמידות. מורים, מורות, תלמידים, תלמידות, מאמנים ומאמנות התכנסו יחד "בגן סאקר" ויצאו לדרך עם התחרות הססגונית של מרוצי השדה. מרחק הריצה לתלמידים והתלמידות 1,200 מטר ובכל קטגוריה התקיימו 4 מקצים. ארגן מופתי, אווירה מצוינת ואנרגיות טובות היו לאורך כל האליפות…


אלו התוצאות:
מקצה 1 תלמידות:
מקום ראשון מבית ספר קרית ענבים, יובל לוי בתוצאה 05:37.9 דק'
מקום שני- מבית ספר קרית ענבים, גוני נבו קדם בתוצאה 05:44.4 דק'
מקום שלישי- מבית ספר אלון קרית ענבים בתוצאה 05:49.3 דק'

מקצה 2 תלמידות:

מקום ראשון – מבית ספר קשת ירושלים , אביגיל דולב בתוצאה: 05:35.7 דק'
מקום שני- מבית ספר הר אדר, עמית אברהם בתוצאה: 05:47.0 דק'
מקום שלישי- מבית ספר הניסוי- יסודי ירושלים,, נועה זיאנגה בתוצאה: 05:49.6 דק'

מקצה 3 תלמידות:
מקום ראשון – מבית ספר אהבת יצחק כוכב השחר, מוריה גולדברג בתוצאה 05:36.2 דק'
מקום שני- מבית ספר אדומים, רוני בן ארי בתוצאה 05:46.2 דק'
מקום שלישי- מבית ספר ח ן עפרה , שחר סינגר בתוצאה 05:50.4 דק'

מקצה 4 תלמידות:
מקום ראשון- מבית ספר עין הרים עין כרם , רעות שמר בתוצאה: 05:30.9 דק'
מקום שני- מבית ספר פולה בן גוריון, מיה יעל בתוצאה 05:43.0 דק'
מקום שלישי- מבית ספר נופי הסלע מעלה אדומים, שירה ספדה בתוצאה 05:44.8 דק'

מקצה 1 תלמידים:
מקום ראשון- מבית ספר קרית ענבים, מיכאל הרשקוביץ בתוצאה 04:46.4 דק'
מקום שני- מבית ספר קרית ענבים , דניאל הרשקוביץ בתוצאה 04:50.1 דק'
מקום שלישי- מבית ספר קרית ענבים, רום יששכר בתוצאה 04:55.2 דק'

מקצה 2 תלמידים:
מקום ראשון – מבית ספר היובל גבעת משואה, איתמר בר גידם בתוצאה 04:58.9 דק'
מקום שני- מבית ספר הדרור מבשרת ציון, גל טייב בתוצאה 05:00.4 דק'
מקום שלישי- מבית ספר הדרור מבשרת ציון , יונתן אונגר בתוצאה 05:05.3 דק'

מקצה 3 תלמידים:
מקום ראשון- מבית ספר נועם רחל מעלה מכמש , איתי דינר בתוצאה: 04:54.6 דק'
מקום שני- מבית ספר מנשה אלישר , יהלי אליאב בתוצאה 04:55.8 דק'
מקום שלישי- מבית ספר כפר אדומים , שנאור ברבי בתוצאה 05:04.6 דק'

מקצה 4 תלמידים:
מקום ראשון- מבית ספר גופנה נוה צוף חלמיש , איתן קלינגל בתוצאה 04:58.1 דק'
מקום שני- מבית ספר עין הרים עין כרם , יאיר בן אהרון בתוצאה 05:02.5 דק'
מקום שלישי- מבית ספר פולה בן גוריון , שחר ישראלי בתוצאה 05:04.9 דק'

תוצאות קבוצתיות כוללות
תלמידים:
מקום ראשון- אלון קרית ענבים עם 39 נקודות
מקום שני- כפר אדומים מעיינות בוגר עם 119 נקודות
מקום שלישי- פולה בן גוריון ירושלים עם 158 נקודות

תלמידות:
מקום ראשון – אלון קרית ענבים עם 40 נקודות
מקום שני- עין הרים עין כרם עם 81 נקודות
מקום שלישי- עשה חיל אפרתה עם 144 נקודות



תודה לתלמידים שהיוו כיתת שיפוט בתחרות מבית ספר כפר אדומים בהובלת המורה המדהימה נחמה לומס על שהגיעו ועזרו לאורך התחרות! אתם אלופים!!
תודה לעיריית ירושלים ולאגף הספורט , לסימון אברהם על העזרה בלוגיסטיקה להרמת האירוע, למנהל "גן סאקר, דן מזרחי על העזרה והמענה לאינסוף הבקשות שלי. תודה למורים, למורות, למאמנים, מאמנות ולכל גורם נוסף שלקח חלק בהכנה של התלמידים לתחרות- הכי חשוב לראות אותם בפעילות ספורטיבית ושימשיכו להיות פעילים! תודה רבה לטליה כהן הכרוז לאורך התחרות – עשית עבודה נפלאה, נתת חיות וצבעוניות לאירוע!!! ולסיום, תודה רבה לצוות החינוך הגופני- נועה וסילבי על העזרה, ההכנות וההוצאה לפועל בשטח. שמחים שהאירוע עבר בבריאות שלמה- מחכים ומצפים לתחרות בשנה"ל תשפ"ג.

 

 

כתבות אחרונות

ווידאו אחרונים

you
insta
face

התאחדות הספורט לבתי הספר בישראל

אופני הרים

מרוצי שדה

אתלטיקה קלה

ניווט ספורטיבי

hand

כדוריד

בדמינטון

טניס שולחן

כדורעף

כדורגל

כדורסל

שותפים לדרך

Call Now

דילוג לתוכן