אליפות מרוצי שדה של מחוז חיפה לכיתות ה’-ו’ תלמידים ותלמידות

news
התאחדות הספורט לבתי הספר משדרת את משחקי ליגת התיכוניים באתר…מוזמנים.ות לשידורים ולערוץ ה VOD עם כל המשחקים…התאחדות הספורט לבתי הספר משדרת את משחקי ליגת התיכוניים באתר…מוזמנים.ות לשידורים ולערוץ ה VOD עם כל המשחקים…
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר
שידור משחקי ליגות התיכוניים
צפו כל משחקי ליגות התיכוניים בספריית ה – VOD  מכאן…  
לוח שנה של אירועי הספורט הארציים
קבלו את לוח אירועי הספורט והחינוך הגופני הארציים לשנה”ל תשפ”ב מכאן…  
ליגת התיכוניים חוזרת!
היום מתקיים המחזור הראשון (תלמידים) פרטים נוספים מכאן…
הסתיים מחנה הקיץ המוטורי
הסתיים מחנה הקיץ המוטורי – כתבה וגלריית תמונות  מכאן…

אליפות מרוצי שדה של מחוז חיפה לכיתות ה'-ו' תלמידים ותלמידות

בתחרות שהתקיימה ביום רביעי ה 24.11.2021 בחוף ק. ים השתתפו 135 קבוצות מתוך 70 בתי ספר וכ 800 תלמידים/ות שרצו למרחק של כ 1,200 מטר.

פורסם ע"י:       24 נובמבר, 2021  17:59

ה’-ו’ תלמידים גוש א’ השתתפו 27 בתי ספר:

דירוג קבוצתי ה’-ו’ תלמידים – גוש א’:

🥇מקום ראשון ביה”ס הבונים ק. ביאליק (38 נק’)

🥈מקום שני ביה”ס שפרינצק ק. אתא (61 נק’)

🥉מקום שלישי ביה”ס מגינים ק. חיים (105 נק’)

דירוג אישי ה’-ו’ תלמידים – גוש א’:

🥇מקום ראשון יהלי דהן מביה”ס שפרינצק קרית אתא 3:29 דק’

🥈מקום שני ארתור פרוחנבסקי מביה”ס גורדון קרית חיים 3:30 דק’

🥉מקום שלישי שון ליובומסקי מביה”ס אחדות קרית מוצקין 3:33 דק’

ה’-ו’ תלמידות גוש א’ השתתפו 25 בתי ספר:

דירוג קבוצתי ה’-ו’ תלמידות – גוש א’:

🥇מקום ראשון ביה”ס גבעת טל קרית אתא (82 נק’)

🥈מקום שני ביה”ס ויצמן קרית מוצקין (92 נק’)

🥉מקום שלישי ביה”ס מגינים קרית חיים (105 נק’)

דירוג אישי ה’-ו’ תלמידות – גוש א’:

🥇מקום ראשון אליאנה בריזגונוב מביה”ס עלומים קרית ים 4:02 דק’

🥈מקום שני אדווה ברקוביץ מביה”ס מגינים קרית חיים 4:03 דק’

🥉מקום שלישי נופר דאבי מביה”ס ויצמן קרית מוצקין 4:04 דק’

ה’-ו’ תלמידים גוש ב’ השתתפו 20 בתי ספר:

דירוג קבוצתי ה’-ו’ תלמידים – גוש ב’:

🥇מקום ראשון ביה”ס הראלי העברי חיפה (30 נק’)

🥈מקום שני ביה”ס נופים חיפה (39 נק’)

🥉מקום שלישי ביה”ס אילנות חיפה (63 נק’)

דירוג אישי ה’-ו’ תלמידים – גוש ב’:

🥇מקום ראשון איתן גרינפלד מביה”ס רמב”ם חיפה 3:44 דק’

🥈מקום שני עמית חי מביה”ס אילנות חיפה 3:52 דק’

🥉מקום שלישי רואן קמאל מביה”ס אלסביל דלית אל כרמל 3:54 דק’

ה’-ו’ תלמידות גוש ב’ השתתפו 16 בתי ספר:

דירוג קבוצתי ה’-ו’ תלמידות – גוש ב’:

🥇מקום ראשון ביה”ס הראלי העברי חיפה (26 נק’)

🥈מקום שני ביה”ס זכרון יוסף חיפה (65 נק’)

🥉מקום שלישי ביה”ס דינור חיפה (102 נק’)

דירוג אישי ה’-ו’ תלמידות – גוש ב’:

🥇מקום ראשון בר שפורן מביה”ס אילנות חיפה 4:08 דק’

🥈מקום שני ליאן קורן מביה”ס הבונים חיפה 4:18 דק’

🥉מקום שלישי רומי גונן מביה”ס הראלי העברי חיפה 4:20 דק’

ה’-ו’ תלמידים גוש ג’ השתתפו 22 בתי ספר:

דירוג קבוצתי ה’-ו’ תלמידים – גוש ג’:

🥇מקום ראשון ביה”ס נילי זכרון יעקב (53 נק’)

🥈מקום שני ביה”ס מעגנים מעגן מיכאל (55 נק’)

🥉מקום שלישי ביה”ס רימונים קרית טבעון (71 נק’)

דירוג אישי ה’-ו’ תלמידים – גוש ג’:

🥇מקום ראשון סולאל בן סעדון מביה”ס נילי זכרון יעקב 3:38 דק’

🥈מקום שני באנטאמלק מסלה מביה”ס גלילות נשר 3:39.15 דק’

🥉מקום שלישי יונתן קוריצ’ונר מביה”ס מעגנים מעגן מיכאל 3:39.86 דק’

ה’-ו’ תלמידות גוש ג’ השתתפו 18 בתי ספר:

דירוג קבוצתי ה’-ו’ תלמידות – גוש ג’:

🥇מקום ראשון ביה”ס ניצני זבולון מ.א. זבולון (48 נק’)

🥈מקום שני ביה”ס נופית (61 נק’)

🥉מקום שלישי ביה”ס נרקיסים קרית טבעון (73 נק’)

דירוג אישי ה’-ו’ תלמידות – גוש ג’:

🥇מקום ראשון ניב הראל מביה”ס ניצני זבולון מ.א. זבולון 3:56 דק’

🥈מקום שני נתנאלה גבאי מביה”ס רימונים קרית טבעון 4:03 דק’

🥉מקום שלישי הילה בוהדנה מביה”ס גלי עתלית 4:09 דק’

>>> להורדה וצפייה בקובץ סיכום אישי

>>> להורדה וצפייה בקובץ סיכום קבוצתי

תודה לעיריית ק. ים שאירחו את האליפות וסייעו רבות להצלחת האירוע: לאגף חינוך, אגף תברואה, מחלקת לוגיסטיקה, למנב”ט אוריאל תמיר ולמנהל מחלקת הספורט שי טפליצקי.
ובמיוחד תודה לכיתות השיפוט של בתי הספר רבין ק. ים.

ברכות לזוכים ולזכות !!

כתבות אחרונות

ווידאו אחרונים

you
face

התאחדות הספורט לבתי הספר בישראל

אופני הרים

מרוצי שדה

אתלטיקה קלה

ניווט ספורטיבי

hand

כדוריד

בדמינטון

טניס שולחן

כדורעף

כדורגל

כדורסל

שותפים לדרך

Call Now

דילוג לתוכן