האליפות המחוזית באתלטיקה של מחוז ירושלים ומנח”י תשפ”ב

news
התאחדות הספורט לבתי הספר משדרת את משחקי ליגת התיכוניים באתר…מוזמנים.ות לשידורים ולערוץ ה VOD עם כל המשחקים…התאחדות הספורט לבתי הספר משדרת את משחקי ליגת התיכוניים באתר…מוזמנים.ות לשידורים ולערוץ ה VOD עם כל המשחקים…
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר
שידור משחקי ליגות התיכוניים
צפו כל משחקי ליגות התיכוניים בספריית ה – VOD  מכאן…  
לוח שנה של אירועי הספורט הארציים
קבלו את לוח אירועי הספורט והחינוך הגופני הארציים לשנה”ל תשפ”ב מכאן…  
ליגת התיכוניים חוזרת!
היום מתקיים המחזור הראשון (תלמידים) פרטים נוספים מכאן…
הסתיים מחנה הקיץ המוטורי
הסתיים מחנה הקיץ המוטורי – כתבה וגלריית תמונות  מכאן…

האליפות המחוזית באתלטיקה של מחוז ירושלים ומנח"י התקיימה באצטדיון האתלטיקה הדר יוסף

מזג האוויר באצטדיון הנפלא הדר יוסף, האיר פנים למשתתפים/ות ובאווירה מצוינת וספורטיבית, נבחרו הקבוצות הזוכות שייצגו את מחוז ירושלים ומנח"י באליפות הארצית.

פורסם ע"י:       4 ינואר, 2022  21:22

 ביום שני,  27.12.2021 התקיימה האליפות המחוזית באתלטיקה של מחוז ירושלים ומנח”י. מזג האוויר המצוין האיר פנים לקבוצות המשתתפות, למארגנים/ות ולצופים/ות. התחרות התקיימה באצטדיון האתלטיקה הנפלא הדר יוסף, שהיווה תפאורה מושלמת לחווית הספורט והאתלטיקה.



לתוצאות הזוכים באליפות:

ריצה קצרה 100 מטר
תלמידות:
1. עופרי יקיר מתיכון הראל בתוצאה 15 שניות
2. לילך ריבלין , תיכון הראל בתוצאה 15.25 שניות
3. נועה אלקובי , טדי קולק בתוצאה 15.40 שניות
תלמידים:
1. יותם אביטל ,עין כרם בתוצאה 11.65 שניות
2. עידו אור , תיכון הראל בתוצאה 11.71 שניות
3. ליאל בן מרדכי , טדי קולק בתוצאה 12.74 שניות

ריצה ארוכה
תלמידות:
1. עופרי יקיר ,תיכון הראל בתוצאה 2:34.40 דקות
2. עדי גבע , ירדן מעלה אפרים בתוצאה 02:46.07 דקות
3. נילי סקר , אולפנת אור צורה אוריה בתוצאה 02:55.67 דקות
תלמידים:
1. איתן גאר , אמי”ת מודיעין בתוצאה: 05:02.92 דקות
2. יעקב ביליג, אמי”ת מודיעין בתוצאה : 05:15.59 דקות
3. ליעד שניצר , תיכון הראל בתוצאה: 05:17.77 דקות

הדיפת כדור ברזל:
תלמידות:
1. אוראל קרקוב , ירדן מעלה אפרים בתוצאה: 08.70 מ’
2. מאיה דיוק, אולפנת אוריה אור תורה בתוצאה: 08.60 מ’
3. מוריה יהושוע, ירדן מעלה אפרים בתוצאה: 07.43 מ’
תלמידים:
1. אביב קשי, עין כרם בתוצאה: 11.37 מ’
2. אריאל בן שמעון , תיכון הראל בתוצאה: 11.10 מ’
3. עמיאל מילר , אמית מודיעין בנים בתוצאה: 11.70 מ’

קפיצה לגובה:
תלמידות:
1. נועה נחמד , תיכון הראל בתוצאה:1.60 מ’
2. נועה גולדברג , עין כרם בתוצאה: 1.40 מ’
3. לילך ריבלין , תיכון הראל בתוצאה: 1.35 מ’
תלמידים:
1. גלעד כנעני, תיכון הראל בתוצאה: 1.70 מ’
2. יאיר בילון , תיכון עין כרם בתוצאה: 1.65 מ’
3. עידן זילכה, תיכון הראל בתוצאה 1.60 מ’

קפיצה למרחק
תלמידות:
1. נועה נחמד , תיכון הראל בתוצאה: 5.13 מ’
2. עדי גבע, ירדן מעלה אפרים בתוצאה : 4.23 מ’
3. נועה גולדברג , עין כרם בתוצאה : 4.18 מ’
תלמידים:
1. עידו אור , תיכון הראל בתוצאה: 5.30 מ’
2. אדם ישראל , תיכון הראל בתוצאה: 5.09 מ’
3. גלעד כנעני, תיכון הראל בתוצאה : 05.08 מ’

מיקום קבוצתי
תלמידות:
1. אולפנת אור תורה אוריה אלון שבות
2. תיכון הראל מבשרת ציון
3. עין כרם ירושלים
תלמידים:
1. תיכון הראל מבשרת ציון
2. עין כרם ירושלים
3. אמי”ת מודיעין בנים

תודה לצוות האצטדיון הדר יוסף על השירות, העזרה וההכוונה!
ברכות לקבוצות הזוכות שייצגו את מחוז ירושלים ומנח”י באליפות הארצית!! מחכים ומצפים לתחרות הבאה בתשפ”ג!

כתבות אחרונות

ווידאו אחרונים

you
face

התאחדות הספורט לבתי הספר בישראל

אופני הרים

מרוצי שדה

אתלטיקה קלה

ניווט ספורטיבי

hand

כדוריד

בדמינטון

טניס שולחן

כדורעף

כדורגל

כדורסל

שותפים לדרך

Call Now

דילוג לתוכן