היא חוזרת! האליפות הארצית בכדורעף חופים בנווה ים (31.5-1.6)

news
התאחדות הספורט לבתי הספר משדרת את משחקי ליגת התיכוניים באתר…מוזמנים.ות לשידורים ולערוץ ה VOD עם כל המשחקים…התאחדות הספורט לבתי הספר משדרת את משחקי ליגת התיכוניים באתר…מוזמנים.ות לשידורים ולערוץ ה VOD עם כל המשחקים…
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר
שידור משחקי ליגות התיכוניים
צפו כל משחקי ליגות התיכוניים בספריית ה - VOD  מכאן...  
לוח שנה של אירועי הספורט הארציים
קבלו את לוח אירועי הספורט והחינוך הגופני הארציים לשנה”ל תשפ”ב מכאן...  
ליגת התיכוניים חוזרת!
היום מתקיים המחזור הראשון (תלמידים) פרטים נוספים מכאן...
הסתיים מחנה הקיץ המוטורי
הסתיים מחנה הקיץ המוטורי - כתבה וגלריית תמונות  מכאן...

היא חוזרת...אחרי שנתיים שלא התקיימה, אליפות כדורעף החופים בחוף הים בנווה ים חוזרת ובגדול.

פורסם ע"י:       4 אפריל, 2022  8:30

האליפות הארצית מתוכננת להתקיים על חוף הים בנווה ים בצמוד לפארק המים שונית, ב 31.05-01/06/2022. ההרשמה החלה כבר בתחילת החודש (אפריל) ותסתיים ב - 29.4.2022.

היא חוזרת …אחרי שנתיים שלא התקיימה עקב משבר הקורונה, אליפות כדורעף החופים בנווה ים חוזרת ובגדול. האליפות הארצית לבתי הספר בכדורעף חופים תשפ"ב מתוכננת להתקיים על חוף הים בנווה ים בצמוד לפארק המים שונית, בימים שלישי ורביעי, א'-ב' בסיוון התשפ"ב, 31.05-01/06/2022. ההרשמה החלה בתחילת החודש (אפריל) ותסתיים ב – 29.4.2022


אליפות ארצית בכדורעף חופים: צילום ארז עוזיר


אליפות ארצית בכדורעף חופים: צילום ארז עוזיר

אליפות כדורעף החופים מתקיימת בחוף נווה ים אשר במועצה האזורית חוף הכרמל כבר מעל 20 שנה והינה אחד מאירועי השיא הספורטיביים במערכת החינוך. האליפות הארצית מעבר להיותה אירוע גדול בכל קנה מידה, חווייתי וספורטיבי, חותמת את האירועים הגדולים בספורט לאורך כל שנת הלימודים. בכל שנה משתתפות בו עשרות קבוצות עם אלפי משתתפים/ות זאת, בחגיגה ספורטיבית נהדרת ולא בכדי האליפות נחשבת לאירוע הספורט לתלמידים ותלמידות הגדול במדינה  עם מספר המשתתפים/ות הגדול ביותר, עם כיסוי תקשורתי מקיף על פני יומיים. את האליפות מארגנים משרד החינוך, הפיקוח על החינוך הגופני בשיתוף המועצה אזורית חוף הכרמל, התאחדות הספורט לבתי הספר בישראל המפיקה את האירוע, פארק המים שונית נווה ים ואיגוד הכדורעף בישראל.


אליפות ארצית בכדורעף חופים: צילום ארז עוזיר


אליפות ארצית בכדורעף חופים: צילום ארז עוזיר

בשנה"ל תשע"ט לקחו חלק באליפות כ-2500 משתתפים/ות מ-57 בתי ספר. 410 קבוצות מכל הארץ התחרו בכ-1400 משחקים, שהתקיימו על 30 מגרשים שהוקמו במיוחד לטובת האליפות על חוף הים. האליפות תופעלה ע"י כ-300 אנשי צוות בכל יום משחקים. אין ספק שהאירוע הספורטיבי הזה הינו חוויה מדהימה, המשלבת אווירה קיצית, צעירה, מותחת ומהנה.

האליפות הארצית בכדורעף חופים כוללת – 6 קטגוריות:

  • תלמידים ז' – ח': 4 משתתפים + עד 4 מחליפים
  • תלמידות ז' – ח': 4 משתתפות + עד 4 מחליפות
  • תלמידים ט': 3 משתתפים + עד 3 מחליפים
  • תלמידות ט': 3 משתתפות + עד 3 מחליפות
  • תלמידים י' – י"ב: 3 משתתפים + עד 3 מחליפים
  • תלמידות י' – י"ב: 3 משתתפות + עד 3 מחליפות

שיטת המשחקים
מוקדמות
הקבוצות תחולקנה לבתים של 2, 3 או 4 קבוצות בבית. בבית של שתי קבוצות, יתקיים משחק כפול, בית של שלוש קבוצות ישוחק בשיטת ליגה בת סיבוב אחד ובית של ארבע קבוצות ישוחק בשיטת גביע שני חצאי גמר, גמר ודרוג. הקבוצה הראשונה מכל בית תעפיל לשלב הבתים העליונים. חלק מהקבוצות המדורגות במקום השני בשלב הבתים במוקדמות יעפילו לשלב הבתים העליונים, שאר הקבוצות המדורגות במקום השני (משלב הבתים במוקדמות) וקבוצות המדורגות במקומות 3,4 בבתים בשלב המוקדמות ימשיכו למשחקי דירוג (שלב הבתים התחתונים). (קביעת מספר העולות מהמוקדמות לשלב השני תיקבע סופית לאחר סיום ההרשמה).

בשלב המשחקים השני
כל המשחקים בשלב השני ישוחקו בשיטת המפסיד יוצא עד משחק הגמר.

ההרשמה לאליפות הארצית בכדורעף חופים החלה, אל תפספסו ותישארו בחוץ…הקדימו את הרשמתכם/ן חגיגה כזו חובה להיות בה ולקחת חלק…נתראה על החוף..

כתבות אחרונות

ווידאו אחרונים

you
insta
face

התאחדות הספורט לבתי הספר בישראל

אופני הרים

מרוצי שדה

אתלטיקה קלה

ניווט ספורטיבי

hand

כדוריד

בדמינטון

טניס שולחן

כדורעף

כדורגל

כדורסל

שותפים לדרך

Call Now

דילוג לתוכן