השתלמות מועדוני הספורט הבית ספריים – הכנס הארצי תשפ"א

news
התאחדות הספורט לבתי הספר משדרת את משחקי ליגת התיכוניים באתר…מוזמנים.ות לשידורים ולערוץ ה VOD עם כל המשחקים…התאחדות הספורט לבתי הספר משדרת את משחקי ליגת התיכוניים באתר…מוזמנים.ות לשידורים ולערוץ ה VOD עם כל המשחקים…
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר
שידור משחקי ליגות התיכוניים
צפו כל משחקי ליגות התיכוניים בספריית ה - VOD  מכאן...  
לוח שנה של אירועי הספורט הארציים
קבלו את לוח אירועי הספורט והחינוך הגופני הארציים לשנה”ל תשפ”ב מכאן...  
ליגת התיכוניים חוזרת!
היום מתקיים המחזור הראשון (תלמידים) פרטים נוספים מכאן...
הסתיים מחנה הקיץ המוטורי
הסתיים מחנה הקיץ המוטורי - כתבה וגלריית תמונות  מכאן...

הכנס הארצי השנתי של מועדוני הספורט הבית ספריים - תשפ"א

ברביעי 23.6.21, יצא הכנס הארצי השנתי של מועדוני הספורט הבית ספריים לדרך. בשני ימי ההשתלמות נהנו רכזי/ות ומאמני/ות המועדונים הבית ספריים ממגוון רחב של פעילויות והרצאות, באווירה נהדרת, חינוכית קולינרית וספורטיבית.

פורסם ע"י:       24 יוני, 2021  0:56

ביום הראשון, לאחר ההתכנסות ומפגש החברים נפתחה ההשתלמות בברכת יו"ר התאחדות הספורט לבתי הספר ד"ר קותי מרידן. מיד לאחריו הוצג למשתתפים סרטון הפעילות המסכם של ההתאחדות בתקופת הקורנה. את שלב ההרצאות  החלה הגב' קרן מרציאנו,  אשת הרדיו והטלוויזיה, העורכת הכלכלית של ערוץ N12 ומגישת התכנית הכלכלית היומית "תכנית חסכון בהרצאתה "הכלכלה ביום שאחרי הקורונה". את ההרצאה הבאה הגישה מנחת הטלוויזיה ושדרנית הרדיו, הסטיריקנית עינב גלילי בהרצאה מלאת חיוכים: "צחוק מעבודה". את חלק ההרצאות ליום הראשון חתם  הד"ר אייל דורון  בהרצאתו על "יצירתיות בחיים ובעבודה". לאחר פעילות ספורטיבית מרעננת, יצאו משתתפי הכנס למכון וינגייט להופעתו של הקומיקאי והשחקן אדיר מילר, שכהרגלו העלה את סף החיוכים והצחוק לרמות הכי גבוהות.  


היום השני לכנס, היה גדוש בהרצאות ופעילות. הבוקר נפתח בפאנל "עוסקות בספורט – ילדות, נערות ונשים", בהנחיית בן מיטלמן. בפאנל התארחו שירה העליון, קארין סנדל וסנאא בדיר. לאחר הפאנל המרתק קיבלנו את בן מיטלמן בהרצאה מרתקת לא פחות על "תקשורת וספורט" עם התייחסות רחבה על אולימפיאדת טוקיו 2021, על הענפים החדשים, ההגבלות והמשחקים בצל הקורונה. את ההרצאות ליום השני חתם ד"ר רועי סמואל – על פיתוח חוסן מנטלי במסגרת החינוך הגופני בעקבות שנת הקורונה. בין לבין, וכדי בכ"ז להוכיח שמדובר באנשי חינוך גופני, "הרים" המורה והמאמן דימה בולט את המשתתפים/ות לפעילות גופנית בקצב ומוסיקה, מה שהעיר את כולם לקראת המשך היום…את הכנס חתמו גיא דגן המפמ"ר והממונה על החינוך הגופני וזיו ישראלי מנכ"ל התאחדות הספורט לבתי ספר. תודה למשתתפים/ות, למארגנים/ות ואנחנו כבר בציפייה לכנס הבא!

כתבות אחרונות

ווידאו אחרונים

you
insta
face

התאחדות הספורט לבתי הספר בישראל

אופני הרים

מרוצי שדה

אתלטיקה קלה

ניווט ספורטיבי

hand

כדוריד

בדמינטון

טניס שולחן

כדורעף

כדורגל

כדורסל

שותפים לדרך

Call Now

דילוג לתוכן