חגיגה של קטרגל במחוז ת"א ב 26.04 וב 27.04

news
התאחדות הספורט לבתי הספר משדרת את משחקי ליגת התיכוניים באתר…מוזמנים.ות לשידורים ולערוץ ה VOD עם כל המשחקים…התאחדות הספורט לבתי הספר משדרת את משחקי ליגת התיכוניים באתר…מוזמנים.ות לשידורים ולערוץ ה VOD עם כל המשחקים…
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר
שידור משחקי ליגות התיכוניים
צפו כל משחקי ליגות התיכוניים בספריית ה - VOD  מכאן...  
לוח שנה של אירועי הספורט הארציים
קבלו את לוח אירועי הספורט והחינוך הגופני הארציים לשנה”ל תשפ”ב מכאן...  
ליגת התיכוניים חוזרת!
היום מתקיים המחזור הראשון (תלמידים) פרטים נוספים מכאן...
הסתיים מחנה הקיץ המוטורי
הסתיים מחנה הקיץ המוטורי - כתבה וגלריית תמונות  מכאן...

חגיגת קטרגל במחוז ת"א: ביום שלישי וברביעי 26.4 ו27.4 התקיימו שני טורנירי גמרים בקטרגל במחוז.

ביום שלישי ה 26/04 התקיימו שני טורנירי גמרים קטרגל מחוז ת"א במקביל: ז'-ח' תלמידים ו ז'-ח'. ביום רביעי ה 27/04 התקיים טורניר גמר קטרגל מחוז ת"א ט' תלמידים...היה מוצלח!

פורסם ע"י:       28 אפריל, 2022  14:42

חגיגת קטרגל במחוז ת"א.
ביום שלישי ה 26/04 התקיימו שני טורנירי גמר קטרגל מחוז ת"א במקביל: ז'-ח' תלמידים ו ז'-ח' תלמידות בספורטק הרצליה  בהשתתפות הקבוצות הבאות: תלמידים – עתידים חולון , בן גוריון פ"ת , סמדר הרצליה ושטקליס נתניה. תלמידות – זומר ר"ג , עלומים רמה"ש , שמיר ת"א וגולדה פ"ת. האווירה הייתה מצוינת, המשחקים היו ספורטיביים עם שמירה על ערכים חינוכיים. כל הכבוד לצוות המורים.ות ולמאמנים.ות אשר הכינו את הנבחרות בצורה ראויה. יישר כוח!!!





להלן התוצאות , הדירוג הסופי ושחקנים.ות מצטיינים.ות:

ז'-ח' תלמידות:
חצי גמר 1: עלומים רמה"ש – שמיר ת"א (1:3)
חצי גמר 2: זומר ר"ג – גולדה פ"ת (1:4)
דירוג 3-4: גולדה פ"ת – שמיר ת"א (2:0)
גמר: עלומים רמה"ש – זומר ר"ג (2:1)

מקום 1 – זומר ר"ג (תמר גבע)
מקום 2 – עלומים רמה"ש (אלה יעבץ)
מקום 3 – שמיר ת"א (ניבה רבו)
מקום 4 – גולדה פ"ת (רוני מור)



ז'-ח' תלמידים:

חצי גמר 1 : עתידים חולון – בן גוריון פ"ת (2:3)
חצי גמר 2 : סמדר הרצליה – שטקליס נתניה (1:0)
דירוג 3-4 : בן גוריון פ"ת – סמדר הרצליה (1:2)
גמר : עתידים חולון – שטקליס נתניה (1:3)

מקום 1 – עתידים חולון (אדם קלב)
מקום 2 – שטקליס נתניה (עילאי סבג)
מקום 3 – בן גוריון פ"ת (איתי שמאי)
מקום 4 – סמדר הרצליה (טל אמודי)

תודה גדולה למר אהרל'ה שמטוב – ס.מנהל המחלקה לספורט בהרצליה ומר אדריאן גרמן – מנהל ספורטק הרצליה.

ביום רביעי ה 27/04 התקיים טורניר גמר קטרגל מחוז ת"א ט' תלמידים באולם בליך ר"ג בהשתתפות הנבחרות הבאות: שרת נתניה , בליך ר"ג , תיכונט אלתרמן ת"א , תיכון חדש ת"א. אווירה מחשמלת שהייתה באולם לא ראו הרבה זמן וכל זאת בעזרת העידוד של האוהדים מכל הקבוצות, היה תענוג לראות גם את העידוד הספורטיבי של הקהל וגם את ההתנהגות הנאותה במגרש ומחוצה לו בין השחקנים ובין המאמנים. המשחקים התעלו לרמה גבוהה מאוד, במיוחד הגמר אשר נכנס להערכה עקב שוויון בין קבוצות שרת נתניה ובליך ר"ג בתום הזמן החוקי.
כיבדה בנוכחותה את האירוע  גב' מיכל עציון – נציגת הפיקוח על החינוך הגופני במחוז ת"א.


להלן התוצאות , הדירוג הסופי ושחקנים מצטיינים:
חצי גמר 1 : בליך ר"ג – תיכונט ת"א (3:6)
חצי גמר 2 : שרת נתניה – תיכון חדש ת"א (2:6)
דירוג 3-4 : תיכונט ת"א – תיכון חדש ת"א (1:4)
גמר : שרת נתניה – בליך ר"ג (6:7 אחרי הארכה)


מקום 1 – שרת נתניה (דניאל אטלן)
מקום 2 – בליך ר"ג (יונתן אדיבי)
מקום 3 – תיכונט אלתרמן ת"א (מקאי בנבנישתי)

מקום 4 – תיכון חדש ת"א (ירין לוי)

תודה גדולה על אירוח הגמר לגב' הילה רומש – מנהלת תיכון בליך ר"ג ולמר ניסים סער – רכז חנ"ג תיכון בליך ר"ג .

 

 

כתבות אחרונות

ווידאו אחרונים

you
insta
face

התאחדות הספורט לבתי הספר בישראל

אופני הרים

מרוצי שדה

אתלטיקה קלה

ניווט ספורטיבי

hand

כדוריד

בדמינטון

טניס שולחן

כדורעף

כדורגל

כדורסל

שותפים לדרך

Call Now

דילוג לתוכן