חיים משותפים דרך הספורט – בתי ספר מרהט ואשדוד נפגשו לאירוע מרגש

news
התאחדות הספורט לבתי הספר משדרת את משחקי ליגת התיכוניים באתר…מוזמנים.ות לשידורים ולערוץ ה VOD עם כל המשחקים…התאחדות הספורט לבתי הספר משדרת את משחקי ליגת התיכוניים באתר…מוזמנים.ות לשידורים ולערוץ ה VOD עם כל המשחקים…
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר
שידור משחקי ליגות התיכוניים
צפו כל משחקי ליגות התיכוניים בספריית ה - VOD  מכאן...  
לוח שנה של אירועי הספורט הארציים
קבלו את לוח אירועי הספורט והחינוך הגופני הארציים לשנה”ל תשפ”ב מכאן...  
ליגת התיכוניים חוזרת!
היום מתקיים המחזור הראשון (תלמידים) פרטים נוספים מכאן...
הסתיים מחנה הקיץ המוטורי
הסתיים מחנה הקיץ המוטורי - כתבה וגלריית תמונות  מכאן...

חיים משותפים דרך הספורט - בתי ספר מרהט ואשדוד נפגשו לאירוע מרגש בפארק בן גוריון באשדוד

פורסם ע"י:       11 מאי, 2022  11:55

את הצבע והחיוך אי אפשר היה למחוק מהאירוע הספורטיבי המדהים שהתקיים בפארק בן גוריון באשדוד. ב 09.05, תחת כיפת השמיים וצבעוניות מקסימה, שמילאה כל פינה בפארק, התקיים אירוע ספורט לחיים משותפים בפארק בן גוריון באשדוד.

את הצבע והחיוך אי אפשר היה למחוק מהאירוע הספורטיבי המדהים שהתקיים בפארק בן גוריון באשדוד. ב 09.05, תחת כיפת השמיים וצבעוניות מקסימה, שמילאה כל פינה בפארק, התקיים אירוע ספורט לחיים משותפים בפארק בן גוריון באשדוד. לאירוע הגיעו מאות תלמידים ותלמידות, מדריכים ומורים.ות מארבעה בתי ספר מהעיר רהט וארבעה בתי ספר מהעיר אשדוד.


צילום: נימרוד הנגבי
את האירוע שהתקיים באווירה נעימה ומגבשת, ליוותה פעילות בתחנות בקבוצות מעורבות, חצי מכל קבוצה היו תלמידים.ות מבית ספר מאשדוד וחצי קבוצה היו תלמידים.ות מבית ספר מרהט .התלמידים.ות נהינו מאוד ואת שיתוף הפעולה בינהם לאורך כל היום היה מרגש והוכיח לכולם ששפה אחת, שפת הספורט היא כנראה הדבק המאחד תרבויות שונות וממגזרים שונים. דווקא בימים כאלה שבהם ישנה מתיחות רבה, עולה החשיבות הכל כך משמעותית לקיום מפגשים מעורבים, בהם יש ביטוי אך ורק לספורט ולשיתוף הפעולה במטרות דומות, הישגים משותפים, שילוב ועשייה משותפת.


צילום: נימרוד הנגבי
משרד החינוך, משרד התרבות והספורט ומשרדי הממשלה השונים מפעילים בקביעות, לכל אורך השנה, תכניות הידברות ומפגשי דו-קיום, כולל פעולות של חינוך גופני וספורט, שנועדו להפחית את הניכור הבין-מגזרי ולהטמיע תרבות של חיים משותפים. באמצעות מפגשים חווייתיים של פעילות גופנית וספורט הכוללים תחרויות, משחקים, צעדות, מרוצים, כנסים ועוד, נוצרת אינטראקציה ותקשורת בין-אישית המצמצמת חסמים, מעודדת שיח מכבד, מקרבת לבבות ובונה גשר בין עמים ואנשים. 

 


צילום: נימרוד הנגבי
הפיקוח על החינוך הגופני במשרד החינוך, מינהל הספורט והתאחדות הספורט לבתי-הספר מדגישים – כחלק ממדיניות כוללת – את חשיבות הדו – קיום הבין-מגזרי והחיים המשותפים. מיום היווסדה שואפת ההתאחדות לקדם ערכים שעליהם מבוסס הספורט כמו כיבוד הזולת, ערבות הדדית ושיתוף פעולה, ולפעול ברוח אמנת החינוך הגופני והספורט של משרד החינוך. פעילות גופנית – ספורטיבית ידועה כמקרבת לבבות ומהווה מודל לחיים משותפים.

כתבות אחרונות

ווידאו אחרונים

you
insta
face

התאחדות הספורט לבתי הספר בישראל

אופני הרים

מרוצי שדה

אתלטיקה קלה

ניווט ספורטיבי

hand

כדוריד

בדמינטון

טניס שולחן

כדורעף

כדורגל

כדורסל

שותפים לדרך

Call Now

דילוג לתוכן