חצי הגמר: תמונת הפיינל פור כמעט גמורה – ועל הדרך גם היסטוריה מיוחדת

news
התאחדות הספורט לבתי הספר משדרת את משחקי ליגת התיכוניים באתר…מוזמנים.ות לשידורים ולערוץ ה VOD עם כל המשחקים…התאחדות הספורט לבתי הספר משדרת את משחקי ליגת התיכוניים באתר…מוזמנים.ות לשידורים ולערוץ ה VOD עם כל המשחקים…
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר
שידור משחקי ליגות התיכוניים
צפו כל משחקי ליגות התיכוניים בספריית ה - VOD  מכאן...  
לוח שנה של אירועי הספורט הארציים
קבלו את לוח אירועי הספורט והחינוך הגופני הארציים לשנה”ל תשפ”ב מכאן...  
ליגת התיכוניים חוזרת!
היום מתקיים המחזור הראשון (תלמידים) פרטים נוספים מכאן...
הסתיים מחנה הקיץ המוטורי
הסתיים מחנה הקיץ המוטורי - כתבה וגלריית תמונות  מכאן...

יש מעפילות ראשונות לחצי הגמר - ועל הדרך גם היסטוריה מיוחדת תיכון הדרים העולה החדשה לליגת העל, עולה לפיינל פור בפעם הראשונה!

כאשר נותרו עוד שני משחקים לקבלת התמונה כולה בחצי הגמר, כבר יש לנו שתי קבוצות ראשונות של תלמידים ושתי קבוצות תלמידות שכבר הבטיחו את מקומן בפיינל 4 שיתקיים ברעננה ב-22/23.12.21. הדרמה המרכזית של רבעי הגמר נרשמה בגבעתיים, במשחק בו אירחה שב"צ המקומית את העולה החדשה הדרים הוד השרון

פורסם ע"י:       16 דצמבר, 2021  17:34

אחרי משחקי רבע הגמר מהיום (חמישי), כאשר תמונת הפיינל פור כמעט גמורה, תיכון הדרים העולה החדשה לליגת העל, עושה היסטוריה ועולה לחצי הגמר בפעם הראשונה בתולדות בית הספר. המקומות הפנויים בפיינל פור מתחילים להתמלא ומחר, (שישי) נדע מיהן הקבוצות שתיפגשנה סופית במעמד הפיינל 4 ברעננה…בתלמידות? שלוש קבוצות תלמידות כבר הבטיחו את מקומן בפיינל פור של האליפות. אתמול (רביעי), גברה ג.ריאלית ראשל"צ על הריאלי חיפה ובכך הבטיחה סופית את מקומה בחצי הגמר יחד עם הרב תחומי ע.חרוד ואוסטרובסקי רעננה..

יש מעפילות ראשונות לחצי הגמר ועל הדרך גם היסטוריה מיוחדת, תיכון הדרים העולה החדשה לליגת העל, עולה לפיינל פור בפעם הראשונה בתולדות בית הספר והמקומות הפנויים בפיינל פור מתחילים להתמלא, מחר, (שישי) נדע מיהן הקבוצות שתיפגשנה במעמד הפיינל 4 ברעננה. כאשר נותרו עוד שני משחקים לקבלת התמונה כולה בחצי הגמר, כבר יש לנו שתי קבוצות ראשונות של תלמידים ושתי קבוצות תלמידות שכבר הבטיחו את מקומן בפיינל 4 שיתקיים ברעננה ב-22/23.12.21. הדרמה המרכזית של רבעי הגמר נרשמה בגבעתיים, במשחק בו אירחה שב"צ המקומית את העולה החדשה הדרים הוד השרון (במפגש הקודם מנצחת הדרים בהפרש 5 נק') . המשחק שהיה צמוד ומותח מאוד, עם נדנדת נקודות כמעט לכל אורכו, הסתיים בנצחון הכללי בסיכום המשחקים של הדרים הוד השרון שאומנם הפסידה במשחק 73:72 ונתנה את אות הפתיחה לשמחת הקהל הנהדר שלה..הדרים הוד השרון תפגוש בחצי הגמר את הרב תחומי ע.חרוד הקבוצה החזקה מבין השתיים לפחות על הנייר.

מצטיין: אייל הראל – הדרים הוד השרון, 29 נק', 17 ריב', 40 דקות משחק(!)

במשחק נוסף היום בשלב רבע הגמר, אירחה חקלאי נהלל את הגמנסיה הריאלית מראשל"צ, כאשר במשחק הקודם ניצחה הגמנסיה בהפרש 11 נקודות והקבוצה מראשל"צ שמרה על היתרון שהשיגה במשחק והפסידה "רק" ב 6 נקודות הפרש, מה שהספיק לה לעלות לפיינל פור, שם היא כנראה תפגוש את תיכון חדש ת"א שמארחת את כצנלסון כפ"ס מחר (שישי) שלזכות חדש תל אביב 35(!) נקודת הפרש מהמפגש בכפ"ס.

תמונת הפיינל פור תלמידים:
הדרים הוד השרון -הרב תחומי ע. חרוד/רמות ים ע.חפר
גמנסיה ריאלית ראשל"צ – תיכון חדש ת"א/ כצנלסון כפ"ס

תלמידות:
שלוש קבוצות תלמידות כבר הבטיחו את מקומן בפיינל פור של האליפות. אתמול (רביעי), גברה ג.ריאלית ראשל"צ על הריאלי חיפה ובכך הבטיחה סופית את מקומה בחצי הגמר.תלמידות הרב תחומי ע.חרוד, ניצחו בסיכום המשחקים את ליד"ה ירושלים והן תהיינה היריבה הקשה של הקבוצה מראשל"צ. מחר, תיקבע העולה האחרונה לפיינל פור מבין רוטברג רמת השרון/הדרים הוד השרון, כאשר הדרים מארחת את רוטברג כאשר יש לה יתרון פתיחה של 14 נקודות, כנראה שגם כאן היתרון יהיה משמעותי מאוד בגומלין ואולי תהייה נציגה כפולה להוד השרון (תלמידים ותלמידות…) בפיינל פור ברעננה.

תמונת הפיינל פור תלמידות:
ג.ריאלית ראשל"צהרב תחומי ע.חרוד
אוסטרובסקי רעננה – רוטברג רמת השרון/הדרים הוד השרון

כתבות אחרונות

ווידאו אחרונים

you
insta
face

התאחדות הספורט לבתי הספר בישראל

אופני הרים

מרוצי שדה

אתלטיקה קלה

ניווט ספורטיבי

hand

כדוריד

בדמינטון

טניס שולחן

כדורעף

כדורגל

כדורסל

שותפים לדרך

Call Now

דילוג לתוכן