חורף חם…ימים של גמרים בכדורעף, בכדוריד, בכדורגל ובאליפויות הארציות

news
הערוץ המקוון שלנו לימי המלחמה: אימוני כושר ואתגרים מצולמים, מגזין דיגיטלי בחירום SPORTIME , כתבות וכוכבים צעירים כחול לבן, הרצאות, פודקאסטים, סרטונים, תמונות ממוקדי הפעילות…אל הערוץ
הערוץ המקוון שלנו לימי המלחמה: אימוני כושר ואתגרים מצולמים, מגזין דיגיטלי בחירום SPORTIME , כתבות וכוכבים צעירים כחול לבן, הרצאות, פודקאסטים, סרטונים, תמונות ממוקדי הפעילות…אל הערוץ
הערוץ המקוון שלנו לימי המלחמה: אימוני כושר ואתגרים מצולמים, מגזין דיגיטלי בחירום SPORTIME , כתבות וכוכבים צעירים כחול לבן, הרצאות, פודקאסטים, סרטונים, תמונות ממוקדי הפעילות…אל הערוץ
ואלופות התיכוניים הן…סיכום משחקי הגמר
סיכום גמר התיכוניים תלמידות  מכאן ... סיכום גמר התיכוניים תלמידים  מכאן ...
גלריית גמר התיכוניים
צפו בגלריית משחקי גמר התיכוניים תלמידות ותלמידים מכאן ...  

ימים של גמרים והכרעות בליגות הכדורעף, הכדוריד, הכדורגל, הכושר הגופני והאליפויות הארציות...חם בחורף הזה...

ימי החורף הקרים, הופכים להיות חמים, חמים מאוד כאשר ליגות הכדורעף, הכדוריד, הכדורגל ואליפויות הכושר הגופני מגיעות אל שלבי ההכרעה, מושכות קהל רב למגרשים, לשידורים הישירים ובבתי הספר אשר משתתפים במשך כל השנה בליגות השונות, מגלים תכונה רבה לקראת משחקי הגמר המסקרנים...

פורסם ע"י:       22 פברואר, 2022  23:35

ימי החורף הקרים, הופכים להיות חמים, חמים מאוד כאשר ליגות הכדורעף, הכדוריד, הכדורגל ואליפויות הכושר הגופני מגיעות אל שלבי ההכרעה, מושכות קהל רב למגרשים, לשידורים הישירים ובתי הספר אשר משתתפים במשך כל השנה בליגות השונות, מגלים תכונה רבה לקראת משחקי הגמר המסקרנים. זאת במסגרת מאות אירועים בחודש של התאחדות הספורט לבתי הספר. אמנם את הזרקור מקבלות הליגות של משחקי הכדור, אך רק נזכיר שמבסגרות הפעילות השונות מתקיימות עשרות ליגות בכמעל 14 ענפי ספורט שונים. ליגת העל של הכדורסל כבר מאחורינו, אך הגמרים המסקרנים של הכדוריד, הכדורעף והכדורגל עוד לפנינו. בימים אלו מתקיימים ברחבי הארץ אליפויות הכושר הגופני ומרוצי השדה שמוכיחות לנו כל פעם מחדש עד כמה הספורט חשוב לכולנו.

סיכום חצי גמר אליפות הכדורעף
מאת חגי פלק

באולם גלילי בכפר סבא נערכו היום משחקי חצי גמר אליפות הכדורעף לתלמידות. הצגת הבוקר הפגישה שוב שתי נציגות מעבר לכביש 4 – תיכון גלילי כפר סבא שאירחה את המשחקים, לבין אוסטרובסקי רעננה שמצטיינת גם בענף הכדורעף ולא רק הכדורסל כפי שהתרגלנו לראות אותה. גלילי הוכיחה שהיא שליטה בלעדית בענף הזה לאורך השנים והשלימה ניצחון כפול 0:3 בדרבי נגד אוסטרובסקי כאשר שלטה בשני המשחקים בצורה חד צדדית, הן במשחק החוץ והן במשחק שנערך באולמה הביתי. אמנם חלק מהמערכות היו צמודות, אבל לא הוטל ספק בזהות המנצחת והעולה לגמר. השחקנית המצטיינת במשחק הייתה מיקה פז.

 
תלמידות גלילי חוגגות עליה לגמר
המשחק השני הפגיש את חצי הגמר השני לתלמידים גם כן בין גלילי כפ”ס לאחת הקבוצות המוכשרות והמנוסות בשנים האחרונות – תיכון מבואות עירון זוללת התארים ואחת הקבוצות שמגיעה באופן קבוע למעמדי הגמר. הקבוצה מאזור מנשה הגיעה עם יתרון זעיר מאד למשחק הגומלין – 2:3 מהמשחק הראשון וידעה שיתרון המערכות שביר מאד ותצטרך להתעלות כדי להעפיל לגמר נוסף מול המנצחת בין תיכון ‘יצחק רבין’ תל מונד’ לתיכון אביב רעננה. גם כאן מבואות עירון עלתה ראשונה על הלוח כאשר ניצחה במערכה הראשונה, אולם במערכה השנייה נטלו שחקניו של המאמן עדי גורן את השליטה במשחק ובניצוחם של קווין מנדלבאום ותומר קלומל שחקני נבחרת הנוער השוו את המערכות.


שחקני גלילי חוגגים עליה לגמר
במערכה השלישית גלילי כבר נטלה את ההובלה וחשוב לציין כי כל שלוש המערכות היו צמודות, ומבואות עירון לא הצליחו ל’הרוג את המשחק’ בגלל טעויות קטנות במשחק ליד הרשת, בעוד ששחקני גלילי כפ”ס היו יותר אגרסיביים ואינטנסיביים ככל שהמשחק התארך ונכנס למערכה הרביעית. במערכה הרביעית גלילי פתחה יתרון של בין 5-6 נק’ וניצחה אותה ביתרון ניכר -16:25 בדרך להעפלה לגמר. תומר קלומל נבחר לשחקן המצטיין. משחק הגמר תלמידים יפגיש בעיר אשדוד (3.3.22) את תלמידי תיכון אביב רעננה ואת תלמידי תיכון גלילי מכפ”ס לדרבי שרון מרתק ומאתגר…


תומר קלומל נבחר לשחקן המצטיין
לקראת גמר התיכוניים בכדורגל

האם כפר גלים תצליח להגן על תוארה מול היריבה העיקשת מנתניה?
ביום חמישי בשעה 13.00 (שידור ישיר בערוץ וואן) ייערך בספורטק בבאר שבע גמר התיכוניים בכדורגל בין האלופה המכהנת – כפר גלים חוף הכרמל, לבין אורט לייבוביץ נתניה.

בשלושת השבועות האחרונים מאז האליפות הארצית ניסינו לבדוק מה עבר של שתי הקבוצות ואיך הן מתכוננות למשחק הגמר. כאמור בקרב שתי הקבוצות משחקים לא מעט שחקנים הבולטים בליגת העל לנוער. נתחיל בנציגי עיר היהלומים. איתי ביאדגלין ודניס קוליקו רשמו בשבת האחרונה תיקו 2:2 בחוץ מול אשדוד אחרי שכבר הוליכו ביתרון 0:2. נתניה מדורגת במקום התשיעי בליגת העל לנוער. מנגד רוב הסגל של לייבוביץ’ מורכב גם משחקנים מבית”ר טוברוק שבליגה הלאומית ומשחקני קבוצת הנערים א’ שנמצאים בצמרת הליגה הלאומית.


נבחרת בית הספר כפר גלים
בנתניה לא עשו הכנות מיוחדות לקראת המשחק ומאמינים בסגל החזק שכבר הוכיח את עצמו באליפות הארצית עם משחקים מרשימים שרובם הסתיימו בניצחון ובתיקו אחד בלבד בשלב הבתים.
מנגד בשורות האלופה המכהנת מכפר גלים ניסו להתמודד בשבועות האחרונים עם הפציעות והמחלות שליוו את חלק משחקני הסגל גם באליפות הארצית וגם לאחריה.


אורט יד ליבוביץ נתניה
בליגת העל לנוער הציגו הנציגים
של און חן מאמן הקבוצה, שרובם משחקים בשורות מכבי חיפה יכולת מרשימה בניצחון 0:2 על הפועל ת”א כאשר זיו בן שימול אחד הבולטים בסגל היה אחד המבקיעים, אך לא שמרו על יציבות וסיימו בסוף השבוע בתיקו ללא שערים מול הפועל ר”ג. לסגל הקבוצה חוזר השוער בן שושן שנעדר מהאליפות הארצית בגלל מחלה.

כתבות אחרונות

ווידאו אחרונים

you
face

התאחדות הספורט לבתי הספר בישראל

אופני הרים

מרוצי שדה

אתלטיקה קלה

ניווט ספורטיבי

hand

כדוריד

בדמינטון

טניס שולחן

כדורעף

כדורגל

כדורסל

שותפים לדרך

Call Now