יש גמר! נקבעו העולות לגמר STRONG SIDE של התיכוניים

news
הערוץ המקוון שלנו לימי המלחמה: אימוני כושר ואתגרים מצולמים, מגזין דיגיטלי בחירום SPORTIME , כתבות וכוכבים צעירים כחול לבן, הרצאות, פודקאסטים, סרטונים, תמונות ממוקדי הפעילות…אל הערוץ
הערוץ המקוון שלנו לימי המלחמה: אימוני כושר ואתגרים מצולמים, מגזין דיגיטלי בחירום SPORTIME , כתבות וכוכבים צעירים כחול לבן, הרצאות, פודקאסטים, סרטונים, תמונות ממוקדי הפעילות…אל הערוץ
הערוץ המקוון שלנו לימי המלחמה: אימוני כושר ואתגרים מצולמים, מגזין דיגיטלי בחירום SPORTIME , כתבות וכוכבים צעירים כחול לבן, הרצאות, פודקאסטים, סרטונים, תמונות ממוקדי הפעילות…אל הערוץ
ואלופות התיכוניים הן…סיכום משחקי הגמר
סיכום גמר התיכוניים תלמידות  מכאן ... סיכום גמר התיכוניים תלמידים  מכאן ...
גלריית גמר התיכוניים
צפו בגלריית משחקי גמר התיכוניים תלמידות ותלמידים מכאן ...  
יש גמר: רוטברג רמת השרון ואוסטרובסקי רעננה בתלמידות, כצנלסון כפ"ס וחדש ת"א בתלמידים. בחמישי, חגיגת כדורסל ב"אנרבוקס".

עונת התיכוניים המשוחקת השנה דרך הטורניר, עשתה כבוד לספורט, לבתי הספר ובעיקר החזירה את הניצוץ ואת החיוכים לכולנו. משחקי הפיינל פור הסתיימו ועכשיו מתכוננים לגמר הגדול של הטורניר. המשחקים ישודרו בערוץ ONE (50).

פורסם ע"י:       22 דצמבר, 2023  1:11

משחקי הפיינל פור הסתיימו והעיניים נשואות כבר אל חמישי הבא, אל היכל הספורט “אנרבוקס” בחדרה, אשר יארח את משחקי גמר טורניר התיכוניים. משחקי חצי הגמר של התלמידות התקיימו כבר ברביעי ובהם נקבעו העולות לגמר: רוטברג רמת השרון ואוסטרובסקי מרעננה שתפגוש את זו שהדיחה אותה בפיינל פור של שנה שעברה. שתי נבחרות עם מסורת ארוכת שנים של גמרים וזכיות באליפויות ובהחלט צפוי להיות שם משחק צמוד ומותח. בגזרת התלמידים, קיבלנו בחמישי שני משחקי כדורסל מצויינים ובסיומם תיכון חדש וכצנלסון כפר סבא, שלאורך כל הטורניר נראו הכי מוכנות לגמר, בהחלט מצדיקות את המעמד בו ייפגשו בחמישי. זו תהיה כמו תמיד חגיגה של אירוע גמר עם הצגה כפולה שתחל בבוקר (10:30 תלמידות ו 13:30 תלמידים). שידורים ישירים בONE.

מאת:התאחדות הספורט לבתי הספר

סיכום משחקי חצי הגמר של טורניר ה STRONG SIDE היו לא פחות ממותחן כמובטח. הטוענות לכתר הטורניר הן: רוטברג רמת השרון ואוסטרובסקי אצל התלמידות ותיכון חדש ת”א מול כצנלסון מכפ”ס אצל התלמידים. משחקי חצי הגמר התקיימו באולם תיכון אביב ברעננה אשר בצורה הוגנת ומעוררת כבוד כיאה למעמד ולימים האלה.

| חצי גמר התלמידות
חצי הגמר הראשון
אוסטרובסקי רעננה – גימנסיה ראלית ראשל”צ 41:61
המפגש מסקרן, של שתי נבחרות עם מסורת תיכוניים מרשימה, עם כמה גמרים בעבר ולפחות עד תום המחצית הראשונה היה שקול וצמוד. המחצית השנייה הייתה סיפור אחר לגמר ובשליטה כמעט מוחלטת של הקבוצה מרעננה, יחד עם הגנה מצויינת וקליעות ברצף, הותירו את הקבוצה מעיר היין ללא מענה. 61:41 היתה תוצאת הסיום ולשמחת הבנות מרעננה שרצו עוד גמר, לא הייתה גבול. איילה שינדורף סיימה  כמצטיינת המשחק עם 12 נקודות ו-11 ריבאונדים.

רעננה: גילי גולוד 18, איילה שינדורף 12 , מיקה בנימין 11 , תמר ברייטמן 8 , ליאל כהן 7, רוני קרטין 3, אוראל נתנוב 2.
ראשל”צ: מאיה קארש 11 , עופרי הרטל 9, רותם שטיקלרו 7, נועה טאובר 6, מיקה ינאי 4 , שקד רובין וליהי אביטבול 2 כ”א. 


יש גמר – אוסטרובסקי רעננה חוגגות עליה לגמר צילום: התאחדות הספורט לבתי הספר

חצי הגמר השני
רוטברג רמה”ש – עירוני ט’ ת”א 53:96
האלופה מרמת השרון, עם סגל כמעט זהה לזה שהניף את גביע אלופת התיכוניים בדיוק לפני שנה, שלטה לאורך כל המשחק בקצב המשחק. עירוני ט’, עם רשימת פציעות ארוכה, בעיקר של הכוכבת של הקבוצה ג’סיקה איזקוי , עשתה כל שביכולתה כדי לייצר משחק מול האלופה המכהנת, אך 15 נקודות עם פתיחת המשחק, מול אפס שלהן, פתח פער שעד הסוף לא צומצם. בהמשך, אמיר מימרן מאמן רוטברג, שילב את כל השחקניות שלו במשחק, ויתרון האיכותי של הבנות מרמת השרון, כולל 16 שלשות ומשחק הגנה מצויין, סתם את הגולל על הסיכויים של התל אביביות וקבע עובדה: גמר שני רצוף לרוטברג, גם אם אין תואר רשמי של “אלופת תיכוניים” השנה, לנצח בגמר יהייה לרוב הבנות גביע שני ברציפות.

רמה”ש: שי-לי קרינסקי 18, נעמי כהן מינץ 14, שירה פוקס 13, גלי רוטשילד 12, מאיה אלמליח 10, רוני נוה , רותם ורסנו  ויערה ים 8 כ”א, מיקה שטיין 3,  אריאל סולומון 2.
ת”א: אוריאן קוזרו 22 , רותם מלאכי 12, מאי טוויג  ושחר פורמן 8 כ”א, לוליה נגסי 3.


יש גמר – רוטברג רמת השרון גמר שני ברציפות צילום: התאחדות הספורט לבתי הספר

| חצי גמר התלמידים
חצי הגמר הראשון
חדש ת”א – הריאלי העברי חיפה 61:88
חדש תל אביב, אלופת התיכוניים המכהנת, בשנים האחרונות כשהיא מגיעה לפיינל פור, היא גם מגיעה לגמר. אכן, ששת הגמרים האחרונים, הקבוצה מתל אביב הייתה שם וגם הפעם. הקבוצה מחיפה, שלאורך הטורניר הציגה יכולת טובה ועצם הגעתה לחצי הגמר הייתה הישג מצויין כשלעצמו, לא הצליחה לייצר רצף קליעות ועצירות  מול הקבוצה המצויינת מתל אביב. פעם אחר פעם, השתחררו שחקני תיכון חדש לקליעות קלות מחוץ ומתחת לסל וברוב שלבי המשחק בין 14 ל 20 נקודות הפרש. עם שריקת הסיום נקבעה העובדה המדהימה: גמר שביעי ב 8 שנים, אמנם לא יהיה כאן תואר אלופה כמו בכל שנת תיכונייים, אבל גמר זה גמר ותיכון חדש יגיעו אליו במטרה ברורה לקחת עוד גביע הביתה לארון העמוס שלהם. ירון גולדמן סיים את המשחק עם תואר המצטיין עם 19 נק’.

חדש ת”א: ירון גולדמן 19, אביאל מאמו 12, תמיר ולד ואורן סהר 11 כ”א, עומרי נחום 8 , שגיא גודס 7, בני זבינסקי ועמית צוקר 6 כ”א, שון דליד 5, גיא ארטמנקו 3 .
הריאלי העברי חיפה: לב קרוק 16,  אלון תנחום 12, גיל ביניה 9, רועי צ’ארניי 7, דר אבני 5, דרור וייס, עמית זיבנברג ונועם טל 3, עידן וייסבך 1.


תיכון חדש תל אביב גמר שביעי ברציפות צילום: התאחדות הספורט לבתי הספר

חצי הגמר השני
בן יהודה נס ציונה – כצנלסון כפ”ס 83:77
המשחק המסקרן ביותר בין משחקי הפיינל פור לא איכזב. עם משחק צמוד ואיכותי ברבע הראשון והשני כולל מהפכי הובלה עד המחצית. עם תחילת השנייה הכפר סבאים הובילו את רובה, כאשר העולה החדשה לתיכוניים מנס ציונה, מצמצמת מידי פעם את הפער בתצוגה נהדרת של  דניאל גריידי 25 (13 ריב’), ששמר על הקבוצה שלו במרחק סביר ובפער שאפשר לסגור. עדי קדם, בשלשות מאין סוף מרחק, החזיר את כצנלסון ליתרון מבטיח שנשמר עד הסוף. כפ”ס בגמר שהם באמת רצו מאוד ומעכשיו יצטרכו לחשוב איך הם ינסו לקחת את הגביע מול יריבה מצויינת כמו חדש ת”א בגמר. עידו קנטרוביץ לקח את תואר מצטיין המשחק עם 33 נקודות(!).

נס ציונה: דניאל גריידי 25 , רועי ניסן 18 , שגיא קמחג’י 17, עומרי שינדלמן 5, ענבר פניגר וגילעד רוזנפלד 4 כ”א, יונתן גרש ואיתן תמרי 2 כ”א. 
כפ”ס: עידו קנטרוביץ 33, גיא אלון 13, עדי קדם 10, נמרוד זקס 7, יונתן ספקטור 6, יואב צמח 5, עומר בן דוד 4, אריאל אוסד ועמית ליכט 2 כ”א, יהב חג’בי 1.


כצנלסון כפ”ס בגמר: יביאו גביע?
צילום: התאחדות הספורט לבתי הספר

אירוע גמר ה – STRONG SIDE יתקיים ביום חמישי 28/12/23 ב”אנרבוקס” בחדרה וישודר כולו בערוץ ONE (50).

כתבות אחרונות

ווידאו אחרונים

you
face

התאחדות הספורט לבתי הספר בישראל

אופני הרים

מרוצי שדה

אתלטיקה קלה

ניווט ספורטיבי

hand

כדוריד

בדמינטון

טניס שולחן

כדורעף

כדורגל

כדורסל

שותפים לדרך

Call Now