מחזור 2 בליגת מועדונים בניווט בפארק נחל חדרה – מחוז חיפה

news
התאחדות הספורט לבתי הספר משדרת את משחקי ליגת התיכוניים באתר…מוזמנים.ות לשידורים ולערוץ ה VOD עם כל המשחקים…התאחדות הספורט לבתי הספר משדרת את משחקי ליגת התיכוניים באתר…מוזמנים.ות לשידורים ולערוץ ה VOD עם כל המשחקים…
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר
שידור משחקי ליגות התיכוניים
צפו כל משחקי ליגות התיכוניים בספריית ה - VOD  מכאן...  
לוח שנה של אירועי הספורט הארציים
קבלו את לוח אירועי הספורט והחינוך הגופני הארציים לשנה”ל תשפ”ב מכאן...  
ליגת התיכוניים חוזרת!
היום מתקיים המחזור הראשון (תלמידים) פרטים נוספים מכאן...
הסתיים מחנה הקיץ המוטורי
הסתיים מחנה הקיץ המוטורי - כתבה וגלריית תמונות  מכאן...

מחזור 2 בליגת מועדונים בניווט בפארק נחל חדרה - מחוז חיפה

בתאריך 01.02.2022 התקיים המחזור השני של ליגת המועדונים הבית ספריים בניווט ספורטיבי של מחוז חיפה לכיתות ז'-ח', ט', י'-י"ב תלמידים ותלמידות בפארק נחל חדרה.

פורסם ע"י:       2 פברואר, 2022  12:58


בתחרות לקחו חלק כ 300 תלמידים ותלמידות מתוך 14 בתי ספר ממחוז חיפה: כרמים בנימינה, שבילים פרדס חנה, חקלאי פרדס חנה, החורש זכרון יעקב, נילי זכרון יעקב, החיטה זכרון יעקב, חט”ב דפנה ק. ביאליק, הראלי העברי חיפה, ליאו באק חיפה, אדנים חדרה, אתגרי עתיד חריש, מבואות עירון מנשה, גוונים מנשה ומאיר שפייה מ.א. חוף כרמל. כל בתי הספר הוזמנו בשעות נפרדות והוזנקו בקפסולות על פי ההנחיות של משרד הבריאות.

 להלן התוצאות האישיות של מחזור 2 בניווט: 

ז'-ח' תלמידות:                                                                    
🥇 מקום ראשון – רומי דובינסקי ותמר אגם מביה"ס נילי זכרון יעקב
🥈 מקום שני – עפרי בנימין וליה גרוס מביה"ס נילי זכרון יעקב
🥉 מקום שלישי – גבריאלה שיפר מביה"ס כרמים בנימינה

ט' תלמידות:                                                                          
🥇 מקום ראשון – רני אביאני ושחף רוזוליו מביה"ס מאיר שפייה
🥈 מקום שני – שירה פינבליט ועדי דיין מביה"ס מאיר שפייה
🥉 מקום שלישי – נגה אגינסקי מביה"ס ליאו באק חיפה                               

י'-י"ב תלמידות:                                                                      
🥇 מקום ראשון – מעיין רותם מביה"ס גוונים מנשה
🥈 מקום שני – תאיר בר-דוד מביה"ס גוונים מנשה

ז'-ח' תלמידים:          
🥇 מקום ראשון – ניב יקיר מביה"ס כרמים בנימינה
🥈 מקום שני – רונן שוב מביה"ס כרמים בנימינה
🥉 מקום שלישי – איתמר מירוצ'ניק ורון גולדשטיין מביה"ס מבואות עירון מנשה

ט' תלמידים:
🥇 מקום ראשון – שחר יוגב מביה"ס מבואות עירון מנשה
🥈 מקום שני – אופיר עשת מביה"ס מבואות עירון מנשה
🥉 מקום שלישי – אדם שטיינברג מביה"ס כרמים בנימינה

י'-י"ב תלמידים:
🥇 מקום ראשון – ליאור מקבץ מביה"ס גוונים מנשה
🥈 מקום שני – יאיר עזר מביה"ס גוונים מנשה
🥉 מקום שלישי – יותם שרון מביה"ס גוונים מנשה                 

מצ"ב קישור לכל התוצאות בכל הקטגוריות.

במהלך התחרות חולקו מדליות לזוכים/ות במקומות הראשונים של המחזור הראשון.

תודה לניב רבי ויניב חכימי מחלקת הספורט בחדרה, ליוסי תורג'מן מנהל פארק נחל חדרה על שיתוף הפעולה והאירוח הנהדר. תודה כמובן לאיגוד הניווט, ובייחוד לעודד ורבין, מנכ”ל האיגוד, על הניהול המקצועי של התחרות, לרכזי המועדונים הבית ספריים על שיתוף הפעולה, ולתלמידים/ות.

נתראה במחזור השלישי של הניווט בתאריך 17.02.2022

כתבות אחרונות

ווידאו אחרונים

you
insta
face

התאחדות הספורט לבתי הספר בישראל

אופני הרים

מרוצי שדה

אתלטיקה קלה

ניווט ספורטיבי

hand

כדוריד

בדמינטון

טניס שולחן

כדורעף

כדורגל

כדורסל

שותפים לדרך

Call Now

דילוג לתוכן