מחזור 2 בליגת מועדונים בניווט – מחוז חיפה וצפון

news
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר – מחנות הקיץ של התאחדות הספורט יצאו לדרך כחלק מפעילות קיץ מגוונת וייחודית!
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר
ליגת התיכוניים חוזרת!
היום מתקיים המחזור הראשון (תלמידים) פרטים נוספים מכאן...
הסתיים מחנה הקיץ המוטורי
הסתיים מחנה הקיץ המוטורי - כתבה וגלריית תמונות  מכאן...
ספורט הנינג’ה – חם באוגוסט
סיכום ימי ספורט הנינג'ה באוגוסט - כתבה וגלריית תמונות  מכאן...
האזור האולימפי – טוקיו 2020
כנסו אל האזור האולימפי לעדכונים, כתבות, טבלת המדליות מכאן...

מחזור 2 בליגת מועדונים הבית ספריים בניווט ספורטיבי של מחוזות צפון וחיפה

בתאריך 08.06.2021 התקיים המחזור השני של ליגת המועדונים הבית ספריים בניווט ספורטיבי של מחוזות צפון וחיפה לכיתות ז'-ח', ט', י'-י"ב תלמידים ותלמידות באקו פארק חדרה

פורסם ע"י:       8 יוני, 2021  22:41


בתחרות לקחו חלק כ 250 תלמידים ותלמידות, כעשרה בתי ספר. כל בתי הספר הוזמנו בשעות נפרדות והוזנקו בקפסולות על פי ההנחיות של משרד הבריאות.

                     

 להלן התוצאות האישיות של מחזור 2 בניווט: 

ז’-ח’ תלמידות:                                                                    
🥇 מקום ראשון – תמר שוייגמן מביה”ס חקלאי פרדס חנה
🥈 מקום שני – זיו אסס מביה”ס חקלאי פרדס חנה
🥉 מקום שלישי – תובל וייס מביה”ס חקלאי פרדס חנה

ט’ תלמידות:                                                                          
🥇 מקום ראשון – אביה נחמני מביה”ס חקלאי פרדס חנה
🥈 מקום שני – רוני ליבוביץ מביה”ס חקלאי פרדס חנה
🥉 מקום שלישי – לואיזה מלקומוב מביה”ס פסגות כרמיאל                               

י’-י”ב תלמידות:                                                                      
🥇 מקום ראשון – מאיה לוקיאנוב מביה”ס פסגות כרמיאל
🥈 מקום שני – תמר חימוב מביה”ס עמקים תבור מזרע
🥉 מקום שלישי – נועה ויניק מביה”ס עמקים תבור מזרע

ז’-ח’ תלמידים:          
🥇 מקום ראשון – אידן קמינסקי מביה”ס מעלה צביה
🥈 מקום שני – יותם אופק מביה”ס מעלה צביה
🥉 מקום שלישי – הלל אקהויז ורני סומברג מביה”ס כרמים בנימינה

ט’ תלמידים:
🥇 מקום ראשון – אלון בסר מביה”ס חקלאי פרדס חנה
🥈 מקום שני – עמרי כהן, אדם נופך ואוריין בן גיגי מביה”ס תפן כפר ורדים
🥉 מקום שלישי – יואב לבנברג מביה”ס כרמים בנימינה

י’-י”ב תלמידים:
🥇 מקום ראשון – רז רובין מביה”ס כרמים בנימינה
🥈 מקום שני – נועם ליבוביץ מביה”ס עמקים תבור מזרע
🥉 מקום שלישי – צוף טייכמן מביה”ס כרמים בנימינה                 

 במהלך התחרות חולקו מדליות ע”י תמי רביב, המפקחת על החינוך הגופני במחוז חיפה, לזוכים במקומות 3-1 מהתחרות במחזור הראשון.

תודה לניב רבי ממחלקת הספורט בחדרה, למוריס אוחנה מהנהלת אקו פארק חדרה והצוות שלו על שיתוף הפעולה והאירוח הנהדר. תודה כמובן לאיגוד הניווט, ובייחוד לעודד ורבין, מנכ”ל האיגוד, על הניהול המקצועי של התחרות, לרכזי המועדונים הבית ספריים על שיתוף הפעולה, ולתלמידים/ות.

כתבות אחרונות

ווידאו אחרונים

you
face

התאחדות הספורט לבתי הספר בישראל

אופני הרים

מרוצי שדה

אתלטיקה קלה

ניווט ספורטיבי

hand

כדוריד

בדמינטון

טניס שולחן

כדורעף

כדורגל

כדורסל

שותפים לדרך

Call Now

X
דילוג לתוכן