מחנות האימונים של החופש הגדול – יצאו לדרך!

news
התאחדות הספורט לבתי הספר משדרת את משחקי ליגת התיכוניים באתר…מוזמנים.ות לשידורים ולערוץ ה VOD עם כל המשחקים…התאחדות הספורט לבתי הספר משדרת את משחקי ליגת התיכוניים באתר…מוזמנים.ות לשידורים ולערוץ ה VOD עם כל המשחקים…
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר
שידור משחקי ליגות התיכוניים
צפו כל משחקי ליגות התיכוניים בספריית ה - VOD  מכאן...  
לוח שנה של אירועי הספורט הארציים
קבלו את לוח אירועי הספורט והחינוך הגופני הארציים לשנה”ל תשפ”ב מכאן...  
ליגת התיכוניים חוזרת!
היום מתקיים המחזור הראשון (תלמידים) פרטים נוספים מכאן...
הסתיים מחנה הקיץ המוטורי
הסתיים מחנה הקיץ המוטורי - כתבה וגלריית תמונות  מכאן...

חופש גדול? כן, אבל אצל מאות תלמידים/ות זו הזדמנות מצוינת לקחת חלק במחנות הקיץ של התאחדות הספורט לבתי הספר.

פעילות הקיץ של התאחדות הספורט לבתי הספר במהלך החופשה, מביאה עמה את מחנות האימונים של החופש הגדול. השנה, כמו בשנים האחרונות, מתקיימים מחנות אימון בענפים שונים ברחבי הארץ.

פורסם ע"י:       6 יולי, 2022  12:13

הימים הראשונים של חופשת הקיץ בעיצומם אך יש תלמידים/ות רבים/ות שהחליטו לקחת את הימים הללו לטובת שיפור מיומנויות הספורט, לחיזוק הכושר הגופני ולהתמקצעות בענפי ספורט רבים. מחנות הקיץ של התאחדות הספורט לבתי הספר הם חלק מפעילות ספורטיבית רבה שמתוכננת להיות חלק מחופשת הקיץ.

חופש גדול? כן, אבל אצל מאות תלמידים/ות זו הזדמנות מצוינת לקחת חלק במחנות הקיץ של התאחדות הספורט לבתי הספר. פעילות הקיץ של התאחדות הספורט לבתי הספר במהלך החופשה, מביאה עמה את מחנות האימונים של החופש הגדול. השנה, כמו בשנים האחרונות, מתקיימים מחנות אימון בענפים שונים ברחבי הארץ. התאחדות הספורט לבתי הספר, בשיתוף איגודי הספורט עורכת את מחנות מחנות האימון, על מנת לתת אפשרות לתלמידים/ות לשפר מיומנויות ספורטיביות, לשמור על הכושר ולהתכונן לשנת הספורט הבאה תשפ"ג.

מאות תלמידים ותלמידות נרשמו מראש למחנות אשר מתקיימים כולם במתקני אימון ואולמות מקצועיים ברמות הגבוהות ביותר. מחנות הקיץ של ההתאחדות הם חלק מפעילות מתוכננת להיות חלק מחופשת הקיץ. מחנות הקיץ כוללים בין היתר את הענפים הבאים: כדורעף, כדורסל, כדוריד, אתלטיקה קלה, בדמינטון וכדורגל.

כל המשתתפים/ות במחנות נהנים וייהנו מחוויות אימונים ברמה גבוהה עם צוות מקצועי ומאמנים מהאיגודים השונים, מפגשים חברתיים, הרצאות, הפעלות חשיבה "אחרת" וכמובן איך לא, פעילויות קיץ "רגילות" כמו שחיה בבריכה, מתנות ספורטיביות והכל בתנאים מעולים ובאווירה ספורטיבית מהנה ומקצועית. התאחדות הספורט לבתי הספר מקיימת הקיץ הזה פעילויות רבות ונוספות בהמשך לפעילות הרבה השנתית הרגילה, זאת על מנת להשלים פערים, להכין את התלמידים/ות לקראת שנה"ל הבאה, לייצר חוויה ספורטיבית "אחרת" ולדאוג לחיבור מחדש של התלמידים/ות לספורט.

 

כתבות אחרונות

ווידאו אחרונים

you
insta
face

התאחדות הספורט לבתי הספר בישראל

אופני הרים

מרוצי שדה

אתלטיקה קלה

ניווט ספורטיבי

hand

כדוריד

בדמינטון

טניס שולחן

כדורעף

כדורגל

כדורסל

שותפים לדרך

Call Now

דילוג לתוכן