מחנות הקיץ של החופש הגדול השאירו טעם של עוד!

news
התאחדות הספורט לבתי הספר משדרת את משחקי ליגת התיכוניים באתר…מוזמנים.ות לשידורים ולערוץ ה VOD עם כל המשחקים…התאחדות הספורט לבתי הספר משדרת את משחקי ליגת התיכוניים באתר…מוזמנים.ות לשידורים ולערוץ ה VOD עם כל המשחקים…
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר
שידור משחקי ליגות התיכוניים
צפו כל משחקי ליגות התיכוניים בספריית ה - VOD  מכאן...  
לוח שנה של אירועי הספורט הארציים
קבלו את לוח אירועי הספורט והחינוך הגופני הארציים לשנה”ל תשפ”ב מכאן...  
ליגת התיכוניים חוזרת!
היום מתקיים המחזור הראשון (תלמידים) פרטים נוספים מכאן...
הסתיים מחנה הקיץ המוטורי
הסתיים מחנה הקיץ המוטורי - כתבה וגלריית תמונות  מכאן...

מחנות הקיץ בכדורעף, ניווט ספורטיבי וא"ק הסתיימו בטעם של עוד!

אתמול, שלישי 6.7.21, הסתיימו שלושת ימי מחנות הקיץ של התאחדות הספורט לבתי הספר בענפי הכדורעף, הניווט הספורטיבי והאתלטיקה הקלה. היה מדהים וחבל שנגמר...ויש טעם של עוד!

פורסם ע"י:       7 יולי, 2021  9:29

פעילות הקיץ של התאחדות הספורט לבתי הספר במהלך החופשה, הביאה עמה לראשונה את בשורת "מחנות הקיץ". השנה, בהמשך ישיר לפעילות שרק התחדשה לאחרונה, הוחלט בהתאחדות הספורט לבתי הספר לערוך במהלך ימי חופשת הקיץ מחנות אימון מקצועיים, זאת על מנת לתת אפשרות לתלמידים/ות לשפר מיומנויות ספורטיביות ולהשלים פערי כושר ואימון שנבעו עקב שנת הקורונה הלא שגרתית שחווינו. 

מאות תלמידים ותלמידות נרשמו מראש למחנות שהתנהלו כולם כמחנות אימון לכל דבר במכון וינגייט, בכפר הנוער נעורים ובכפר סילבר, זאת במתקני אימון ואולמות מקצועיים ברמות הגבוהות ביותר.  מחנות הקיץ של ההתאחדות הם חלק מפעילות רבה שמתוכננת להיות חלק מחופשת הקיץ. מחנות הקיץ כוללים בין היתר את הענפים הבאים: כדורעף, כדוריד, אתלטיקה קלה, ניווט ספורטיבי וכדורגל.

כל המשתתפים/ות במחנות נהנו מחוויות אימונים ברמה גבוהה עם צוות מקצועי ומאמנים מהאיגודים השונים, מפגשים חברתיים, הרצאות, הפעלות חשיבה "אחרת" וכמובן איך לא, פעילויות קיץ "רגילות" כמו שחיה בבריכה, מתנות ספורטיביות והכל בתנאים מעולים ובאווירה ספורטיבית מהנה ומקצועית.

התאחדות הספורט לבתי הספר מקיימת הקיץ הזה פעילויות רבות ונוספות בהמשך לפעילות הרבה השנתית הרגילה, זאת על מנת להשלים פערים, להכין את התלמידים/ות לקראת שנה"ל הבאה, לייצר חוויה ספורטיבית "אחרת" ולדאוג לחיבור מחדש של התלמידים/ות לספורט.

<< אל הגלריה המלאה >>

כל מחנות הקיץ מנוהלים ע"י רכזי/ות המחוזות של התאחדות הספורט לבתי הספר והמתאמים/ות הארגוניים. בסוף כל מחנה קיץ מתקיים טקס מרשים ומפגש סיום בו מקבלים/ות המשתתפים/ות תעודות השתתפות ומסמים את החוויה. אין ספק וזאת על פי תגובות הסיום שמחנות הקיץ הם הצלחה והשאירו בכולם/ן וגם בנו טעם של המשך ועוד…

הקיץ הזה הולך להיות חם, מרתק ומלא חוויות…
שתהייה לכולנו חופשת קייץ מדהימה מלאה בפעילות ושנחזור מהר מאוד לשגרה מלאה ולפעילות כמו בכל שנה בשגרה. 

 

כתבות אחרונות

ווידאו אחרונים

you
insta
face

התאחדות הספורט לבתי הספר בישראל

אופני הרים

מרוצי שדה

אתלטיקה קלה

ניווט ספורטיבי

hand

כדוריד

בדמינטון

טניס שולחן

כדורעף

כדורגל

כדורסל

שותפים לדרך

Call Now

דילוג לתוכן