מחנות הקיץ של החופש הגדול – חוויה ספורטיבית אחרת!

news
התאחדות הספורט לבתי הספר משדרת את משחקי ליגת התיכוניים באתר…מוזמנים.ות לשידורים ולערוץ ה VOD עם כל המשחקים…התאחדות הספורט לבתי הספר משדרת את משחקי ליגת התיכוניים באתר…מוזמנים.ות לשידורים ולערוץ ה VOD עם כל המשחקים…
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר
שידור משחקי ליגות התיכוניים
צפו כל משחקי ליגות התיכוניים בספריית ה - VOD  מכאן...  
לוח שנה של אירועי הספורט הארציים
קבלו את לוח אירועי הספורט והחינוך הגופני הארציים לשנה”ל תשפ”ב מכאן...  
ליגת התיכוניים חוזרת!
היום מתקיים המחזור הראשון (תלמידים) פרטים נוספים מכאן...
הסתיים מחנה הקיץ המוטורי
הסתיים מחנה הקיץ המוטורי - כתבה וגלריית תמונות  מכאן...

מחנות הקיץ של התאחדות הספורט לבתי הספר יצאו היום לדרך!

חופש גדול? אולי, אבל אצל מאות תלמידים/ות זו הזדמנות מצוינת לקחת חלק במחנות הקיץ של התאחדות הספורט לבתי הספר. ולא רק מחנות קיץ, פעילויות ספורט והעשרה רבות מתוכננות בימי החופש.

פורסם ע"י:       4 יולי, 2021  14:42

הימים הראשונים של חופשת הקיץ בעיצומם אך יש תלמידים/ות רבים/ות שהחליטו לקחת את הימים הללו לטובת שיפור מיומנויות הספורט, לחיזוק הכושר הגופני ולהתמקצעות בענפי ספורט רבים. מחנות הקיץ של ההתאחדות הם חלק מפעילות רבה שמתוכננת להיות חלק מחופשת הקיץ. מחנות הקיץ כוללים בין היתר את הענפים הבאים: כדורעף, כדוריד, אתלטיקה קלה, ניווט ספורטיבי וכדורגל. כל המשתתפים/ות במחנות ייהנו מאימונים ברמה גבוהה עם צוות מקצועי וחינוכי בכל ענף, חוויות קיץ "רגילות" כמו פעילות בבריכה, ארוחות, הרצאות וסדנאות, מתנות ספורטיביות והכל בתנאים מעולים ובאווירה ספורטיבית מהנה ומקצועית.

בנוסף במהלך חודשי החופש יתקיימו טורנירי הכנה לליגת התיכוניים בענפי הכדורסל, הכדורעף והכדוריד. אחרי ההצלחה של מפגשי הנינג'ה במהלך הקורונה, בעיקר בזום, נצא בחודשים הבאים ובמהלך החופש בסדרת פעילויות נינג'ה ברשויות שונות ובמתקנים אמיתיים! – הקיץ הזה הולך להיות חם, מרתק ומלא חוויות…שתהייה לכולנו חופשת קייץ מדהימה מלאה בפעילות ושנחזור מהר מאוד לשגרה מלאה ולפעילות כמו בכל שנה בשגרה. 

כתבות אחרונות

ווידאו אחרונים

you
insta
face

התאחדות הספורט לבתי הספר בישראל

אופני הרים

מרוצי שדה

אתלטיקה קלה

ניווט ספורטיבי

hand

כדוריד

בדמינטון

טניס שולחן

כדורעף

כדורגל

כדורסל

שותפים לדרך

Call Now

דילוג לתוכן