מחר! גמר כדורגל אולמות – הצגה כפולה בשידור ישיר מפתח תקווה

news
התאחדות הספורט לבתי הספר משדרת את משחקי ליגת התיכוניים באתר…מוזמנים.ות לשידורים ולערוץ ה VOD עם כל המשחקים…התאחדות הספורט לבתי הספר משדרת את משחקי ליגת התיכוניים באתר…מוזמנים.ות לשידורים ולערוץ ה VOD עם כל המשחקים…
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר
שידור משחקי ליגות התיכוניים
צפו כל משחקי ליגות התיכוניים בספריית ה - VOD  מכאן...  
לוח שנה של אירועי הספורט הארציים
קבלו את לוח אירועי הספורט והחינוך הגופני הארציים לשנה”ל תשפ”ב מכאן...  
ליגת התיכוניים חוזרת!
היום מתקיים המחזור הראשון (תלמידים) פרטים נוספים מכאן...
הסתיים מחנה הקיץ המוטורי
הסתיים מחנה הקיץ המוטורי - כתבה וגלריית תמונות  מכאן...

חודש מרץ "המשוגע" שסיפק לנו אליפויות ארציות ומשחקי גמר מרתקים יגיע לסיומו מחר עם משחקי הגמר הארצי בכדורגל אולמות שייערכו בפתח תקווה

פורסם ע"י:       29 מרץ, 2022  11:27

בתלמידים: תיכון אביב רוצה לשמור על הגחלת ועל התואר בעוד באשדוד רוצים להוכיח את האופי והנחישות. בתלמידות : הריאלי חיפה רוצות לעשות היסטוריה ספורטיבית, באעבלין רוצים למנף את ההצלחה של השליטה בענף

חודש מרץ המשוגע שסיפק לנו אליפויות ארציות ומשחקי גמר מרתקים יגיע לסיומו מחר עם משחקי הגמר הארצי בכדורגל אולמות שייערך באולם 'רוזמרין' החדש בביה"ס השש שנתי ע"ש משה ארנס בפ"ת, בנוכחות עידוד מסיבי של ארבע העולות למשחקי הגמר. האולם המחודש כבר ערוך ומוכן למעמד הגמר תודות לעבודה המאומצת של אנשי אגף הספורט של עיריית פ"ת בשיתוף התאחדות הספורט לבתי הספר. משחקי הגמר ישודרו החל משעות הבוקר בשידור חי וישיר בערוץ 50 המלווה את כלל משחקי הגמר של ההתאחדות.

מאת: חגי פלק והתאחדות הספורט לבתי הספר

מי תעשה היסטוריה?
בהצגת הבוקר הראשונה (10.30) של משחקי הגמר  ייפגשו שתי הנציגות הצפוניות – בנות הריאלי העברי חיפה ותיכון אליאס אעבלין, להתמודדות על תואר האלופה החדשה.מאחר ולא הספקנו לעשות היכרות עם הקבוצה מאעבלין, אז אחרי שקצת חקרנו, נוכחנו לדעת שמדובר באחת מקבוצות הנערות החזקות בארץ שנמצאת בצמרת המחוז הצפוני של ליגת הנערות והתמודדה בצורה ראויה מול הקבוצות החזקות בארץ דוגמת רעננה, עמק חפר, חדרה ואס"א ת"א. בין השחקניות הבולטות בקבוצה אותה מאמנים המנהל המקצועי של מחלקת הנערות עמאד חליפה והמאמן זהאי עליאן נמצאות מספר שחקניות בולטות: נגוואן קסום – תלמידת כיתה י"א, וחלא ערדאת חברתה לכיתה ולשכבת הגיל. שחקנית בולטת נוספת היא מאיה חורי שמוגדרת כמנהיגה של הקבוצה.

מאמן:
זאהי עליאן
מנהלת נבחרת: בוראן עוקל
מנהל בית-הספר: אליאס אבו גנימה


צילום: ארז עוזיר


צילום: ארז עוזיר

בתיכון הריאלי העברי חיפה שמחים שסיימו עונה ספורטיבית עשירה בהישגים הן במשחקי הכדור והן בענפי האתלטיקה ומרוצי שדה שהסתיימו בהעפלת קבוצת הבנות לליגת העל בכדורסל, הישגיים אישיים בתחום הריצה ומק' שני באליפויות הארציות, והקינוח – הופעה בגמר הארצי בהופעת בכורה של נבחרת התלמידות בקט-רגל שמורכבת כזכור משלוש כדורסלניות: טופז מרץ, מיקה דנה ורוני ברק. ברק הוכיחה את יכולתה במשחקי האליפות שהייתה הכובשת המצטיינת יחד עם הללי חסקי שהייתה מלכת השערים של הקבוצה לאורך האליפות. רכזת החינוך הגופני ומנהלת הנבחרות עינת אהרון מסרה לקראת הגמר: "נבחרת הבנות והצוות מתרגשים מהמעמד המכובד ומגיעים עם מוטיבציה שיא להנות, לשחק לייצג את בית הספר ולהביא את גביע האליפות".

מאמן:
עוז הראל
מנהלת נבחרת: עינת אהרון
מנהל בית הספר: מנדי רבינוביץ

שחקניות הקבוצות:

שופטות המשחק: כאמלה נסאר / ספיר בוסקילה
שופטת מזכירות: רוני בן עזרא

אליפות התלמידים

בהצגת המרכזית 14:00, ייפגשו האלופה המכהנת תיכון 'אביב רעננה' מול מקיף ט' אשדוד. בסיום שלב הבתים הייתה אולי הרגשה שרעננה נראית פחות חזקה, אבל מדובר היה באפיזודה חולפת וכבר במעמד רבע הגמר נוכחנו לדעת על העצמה והחוזק של השחקנים של המנהל המקצועי צחי קלפנר והמאמן רועי ברקו בראשותם של רועי עמרני, גלעד אביב ואלון עובד שהצטיינו במשחקים מול תיכון גולדה ובחצי הגמר מול תיכון הראל מבשרת ציון. מנהלת הנבחרות אליסיה כסלו סיכמה את התחושה לקראת משחק הגמר: " ״נוכיח שתיכון אביב הם ווינרים אמיתיים. הגביע הגדול יישאר אצלנו. לא מובן מאליו שתיכון עולה לשני משחקי גמר ארצי – הן בכדורעף והן בקט-רגל". המנהל המקצועי קלפנר הוסיף: "התחלנו את הטורניר במטרה להביא גביע… 🏆 לשמור על הגביע…מחר באים לגמר צנועים וחדורי מוטיבציה כדי להשיג את המטרה".

מאמן: רועי ברקו
מנהל מקצועי: עמי וזאנה
מנהל/ת נבחרת: צחי קלפנר,אליסיה כסלו
מנהלת בית-הספר: גב' אורנה אהרון


צילום: ארז עוזיר


צילום: ארז עוזיר

לעומת זאת במקיף ט' אשדוד הצליחו לצנן את ההתרגשות הגדולה מהניצחון הדרמתי בחצי הגמר על כפר גלים שהושג בבעיטות הכרעה. אחרי שהצוות הניהולי והחינוכי שהתקשה להסתיר את פרצי השמחה וההתרגשות מההעפלה לגמר שבעבר נערך בעיר הנמל, בצוות המקצועי בראשות רכז החנ"ג מיקי אבו-גני התרכזו במהלך השבוע להוריד את השחקנים לקרקע ולהחזיר אותם דרוכים ונחושים לקראת ההתמודדות הלא פשוטה מול האלופה מרעננה בעיקר בפן המנטלי. באשדוד יודעים שלמרות היכולת הטובה שהציגו הקפטן בן לוי ואופיר גדוסי, יחד עם השוער נועם בן דוד שהם עדיין באים אנדרדוג כפי שהיטיבו להגיד: אנחנו מגיעים צנועים ודרוכים ומקווים שתהיה אווירה טובה וספורטיבית ושהאירוע יעבור בשלום. בהצלחה לכולם".

מאמן: אייל תורג'מן  
מנהל נבחרת: מיקי אבוגני
מנהלת בית-הספר: גב' הדס דמתי


צילום: ארז עוזיר

שחקני הקבוצות:

שופטי המשחק: עידן ברנשטיין / עידן אלמלם
שופט מזכירות: דן אוצניק


צילום: ארז עוזיר
בהצלחה לקבוצות!

כתבות אחרונות

ווידאו אחרונים

you
insta
face

התאחדות הספורט לבתי הספר בישראל

אופני הרים

מרוצי שדה

אתלטיקה קלה

ניווט ספורטיבי

hand

כדוריד

בדמינטון

טניס שולחן

כדורעף

כדורגל

כדורסל

שותפים לדרך

Call Now

דילוג לתוכן