משחקים כמו פעם – מאות תלמידות ותלמידים השתתפו בחגיגה של מחוז ת"א

news
התאחדות הספורט לבתי הספר משדרת את משחקי ליגת התיכוניים באתר…מוזמנים.ות לשידורים ולערוץ ה VOD עם כל המשחקים…התאחדות הספורט לבתי הספר משדרת את משחקי ליגת התיכוניים באתר…מוזמנים.ות לשידורים ולערוץ ה VOD עם כל המשחקים…
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר
שידור משחקי ליגות התיכוניים
צפו כל משחקי ליגות התיכוניים בספריית ה - VOD  מכאן...  
לוח שנה של אירועי הספורט הארציים
קבלו את לוח אירועי הספורט והחינוך הגופני הארציים לשנה”ל תשפ”ב מכאן...  
ליגת התיכוניים חוזרת!
היום מתקיים המחזור הראשון (תלמידים) פרטים נוספים מכאן...
הסתיים מחנה הקיץ המוטורי
הסתיים מחנה הקיץ המוטורי - כתבה וגלריית תמונות  מכאן...

"משחקים כמו פעם" של מחוז ת"א - חגיגת פעילות של אז ושל היום בהפנינג צבעוני ומהנה

30 קבוצות ממחוז ת"א השתתפו בחגיגה הנהדרת עם כ 400 תלמידים ותלמידות. חווית המשחקים כמו פעם שולבה עם מתקנים "עכשווים" אשר ביחד נתנו אות לשעות של הפנינג נפלא במזג אוויר בהזמנה.

פורסם ע"י:       12 נובמבר, 2021  8:02

השבוע, בשלישי, (9.11.21) התקיים אירוע "משחקים כמו פעם" של מחוז ת"א. 30 קבוצות ממחוז ת"א השתתפו בחגיגה הנהדרת עם כ 400 תלמידים ותלמידות. חווית המשחקים כמו פעם שולבה עם מתקנים "עכשוויים" וביחד נתנו אות לשעות של הפנינג נפלא במזג אוויר בהזמנה. המשתתפים עברו ופעלו ב- 10 תחנות ספורטיביות, חווייתיות ומהנות כמו קפיצות בדילגית, מסלול מיומנות, קפיצות שקים, קלאס כמו פעם, 3 מקלות, טיפוס ועוד…לרגע לא היה ספק כמה טוב לחזור לפעילות מלאה ולשגרת ספורט. בתם הפעילות חולקו מדליות לכל המשתתפים והמשתתפות ותעודות למצטיינים ולמצטיינות.

תודה ליובל קוזי'יקרו רכז החנג וכיתות הספורט בקציר ולכיתת הספורט בבית ספר קציר חולון על השיפוט והעזרה באירוע, לכל צוות הפיקוח על החינוך הגופני במחוז ת"א ולכל מי שנטל חלק בהפקת והקמת האירוע.

תודה לעמרי קניון מהתאחדות הספורט לבתי ספר על הארגון וליווי אירועי "משחקים כמו פעם" לאורך כל השנה בכלל. תודה לגיל פפיר המפקח על החינוך הגופני במחוז תל אביב אשר ברך במהלך האירוע את הילדים, המשתתפים והצוות.


לכל המשתתפים שאפו על אירוע מדהים, צבעוני ומיוחד, וכמובן תודה לבתי הספר שלקחו חלק באירוע: המנחיל ר"ג, הרצוג נתניה, מורדי הגטאות ר"ג, שז"ר הרצליה, דוד אלעזר בת ים, שחר בת ים, ניר ק. אונו, רמת אביב ג', שיפר פ"ת, עמיטל פ"ת, נחשונים בת ים, יצחק שמיר חולון, בלפור ת"א, השבעה אזור, תשרי נתניה, בר לב פ"ת, ברנר גבעתיים, המשתלה ת"א, תחכמוני ממ"ד נתניה.

>>אל הגלריה המלאה<<
נתראה באירוע הבא!

תמונות ממשחקי הרב תחומי עמק חרוד, תלמידים ותלמידות (צילום: רון שקד)

כתבות אחרונות

ווידאו אחרונים

you
insta
face

התאחדות הספורט לבתי הספר בישראל

אופני הרים

מרוצי שדה

אתלטיקה קלה

ניווט ספורטיבי

hand

כדוריד

בדמינטון

טניס שולחן

כדורעף

כדורגל

כדורסל

שותפים לדרך

Call Now

דילוג לתוכן