אליפות התיכוניים בכדורעף:
הוגרלו בתי האליפות לתשפ"ג

news
התאחדות הספורט לבתי הספר משדרת את משחקי ליגת התיכוניים באתר…מוזמנים.ות לשידורים ולערוץ ה VOD עם כל המשחקים…התאחדות הספורט לבתי הספר משדרת את משחקי ליגת התיכוניים באתר…מוזמנים.ות לשידורים ולערוץ ה VOD עם כל המשחקים…
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר
שידור משחקי ליגות התיכוניים
צפו כל משחקי ליגות התיכוניים בספריית ה - VOD  מכאן...  
לוח שנה של אירועי הספורט הארציים
קבלו את לוח אירועי הספורט והחינוך הגופני הארציים לשנה”ל תשפ”ב מכאן...  
ליגת התיכוניים חוזרת!
היום מתקיים המחזור הראשון (תלמידים) פרטים נוספים מכאן...
הסתיים מחנה הקיץ המוטורי
הסתיים מחנה הקיץ המוטורי - כתבה וגלריית תמונות  מכאן...

מתכוננים לליגת התיכוניים בכדורעף: אתמול נערך בוינגייט כנס הכנה לקראת אליפות תשפ"ג בהשתתפות נציגי/ות בתי הספר המשתתפים.

פורסם ע"י:       20 יולי, 2022  13:55

לא נחים לרגע...אתמול, בהשתתפות בתי הספר המשתתפים השנה באליפות התיכוניים בכדורעף, נערך במכון וינגייט כנס הכנה והיערכות של ליגת העל לתיכוניים. בכנס השתתפו נציגי 8 קבוצות התלמידים ו-8 קבוצות התלמידות.כן, יש לנו בתים...

חופשת הקיץ בעיצומה, חלק גדול מספורטאי הליגות במנוחה, בהתאחדות הספורט לבתי הספר כבר מכינים את הליגות ונערכים לקראת שנת הלימודים הקרובה. אתמול , נערך במכון וינגייט כנס הכנה והיערכות של ליגת העל לתיכוניים בכדורעף בהשתתפות נציגי ונציגות של בתי הספר המשתתפים במשחקי האליפות בשנת הלימודים הקרובה תשפ"ג. בכנס השתתפו נציגי 8 קבוצות התלמידים ו-8 קבוצות התלמידות. השנה, עד השלבים הגבוהים של האליפות, ישודרו משחקי האליפות באתר האינטרנט של התאחדות הספורט, בשיתוף חברת MYPLAY. משחקי השלבים הגבוהים ישודרו כמו בשנים האחרונות בערוץ 50 (ONE), באפליקציה וברשתות. כמו בכדורסל, גם בכדורעף יקבלו מאמני הקבוצות אמצעי צפייה וסטטיסטיקות מתקדמים.

מאת: התאחדות הספורט לבתי הספר
בהתאחדות הספורט לבתי הספר כבר החלו בהכנות לקראת אליפות התיכוניים בכדורעף, זו של תשפ"ג. ליגת התיכוניים, או כפי שרבים מכירים אותה "ליגת העל של התיכוניים", מתקיימת כמו בכל שנה ומרתקת אליה צופים וצופות רבים הן במגרשים והן באמצעי השידור השונים. בכנס שנערך במכון וינגייט, התכנסו נציגי כל הקבוצות על מנת לקבל עדכונים חדשים וטכנולוגיים ולהשתתף בהגרלת הבתים המסקרנת. את אליפות הכדורעף ירכז השנה מתן נחמיאס, רכז מחוז חיפה של התאחדות הספורט לבתי הספר.


כנס הכנה והיערכות לאליפות התיכוניים בכדורעף. צילום: התאחדות הספורט

בין הדוברים בכנס היו גיא דגן המפמ"ר והממונה על החינוך הגופני וזיו ישראלי מנכ"ל התאחדות הספורט לבתי הספר אשר בירכו את הנציגים מבתי הספר שהגיעו וציינו בדבריהם את הישגי בתי הספר שייצגו את משרד החינוך באליפות העולם בברזיל: מוסינזון הוד השרון תלמידות – (מקום 8) וגלילי כפר סבא תלמידים – (מקום 9). בנוסף ציינו גם ישראלי וגם דגן שהשנה תערך אליפות העולם בכדורעף חופים לבתי הספר ISF בישראל ובעיר בת ים בתאריכים 16-23.05.2023

הוסיף זיו ישראלי מנכ"ל ההתאחדות: "גם בשנה הזו נשקיע תקציבים, כוח אדם, מיתוג ושיווק ואמצעים טכנולוגיים, זאת כדי להמשיך לשדרג את הליגה. כוונתנו  לחשוף את הליגות בכלל ואת זו של הכדורעף כמה שיותר בכל המדיות, הפרסום ויחסי הציבור. "כתמיד, נעשה הכל על מנת להיות ליגה אטרקטיבית, איכותית המשתדרגת הן מבחינת הרמה, הן מבחינת הטכנולוגיות והשידורים ולהגיע לכולם/ן" סיים ישראלי.

מנהלת מחלקת אירועי הספורט טל אנקונה ומתן נחמיאס רכז האליפות עברו על מספר דגשים חשובים לצורך הערכות לשנה"ל תשפ"ג וציינו שבחודשים יולי-אוגוסט יותקנו מצלמות MY PLAY באולמות המשחקים במטרה לשדר את כל המשחקים בשידורים ישירים החל מהשלב הראשון.בנוסף, הוסיפה אנקונה, בהמשך בשלבי רבעי הגמר, חצאי גמר וגמר יתואמו בנוסף שידורים ישירים של ONE לבתי הספר שיביעו את הסכמתם לארח את השידור.

שיטת משחקי האליפות:
באליפות התיכוניים בכדורעף תשפ"ג לתלמידות ותלמידים ימשיכו לשחק 8 קבוצות שישחקו את הליגה בשיטה של סיבוב אחד. שתי הקבוצות שתסיימנה במקומות 7-8 בבית תנשורנה מאליפות התיכוניים וישחקו בשנת תשפ"ד באליפות המחוזית. 6 הקבוצות הראשונות בבית (יחד עם שתי מנצחות משחקי חצי גמר האליפות הארצית) תעפלנה לשלב רבע הגמר (סה"כ 8 קבוצות). סדרות רבע הגמר יערכו בשיטת המפסיד יוצא, סדרה בת שני משחקים (בית / חוץ) עם "מערכת זהב". מנצחות סדרות רבעי הגמר יעפילו לסדרות חצי הגמר. סדרות חצי הגמר יערכו בשיטת סדרה בת שני משחקים (בית / חוץ) עם "מערכת זהב". לגמר תעלינה שתי מנצחות סדרות חצי הגמר והן  תיפגשנה למשחק הגמר (משחק יחיד).
מועד מתוכנן למשחקי הגמר: יום חמישי, 02/03/2023 .


המפמ"ר גיא דגן וזיו ישראלי מנכ"ל התאחדות הספורט. צילום: התאחדות הספורט


גמר תלמידים תשפ"ב. צילום: ארז ארז


גמר תלמידות תשפ"ב. צילום: ארז ארז

אליפות התיכוניים, כמידי שנה הינה אליפות יוקרתית ומרתקת, עם שחקני ושחקניות דור העתיד של ישראל. זו ליגה המושכת אליה צופים וצופות רבים, הן במגרשים והן מול מסכי הטלוויזיה. השנה כמו בשנה שעברה יתווספו שידורים רבים נוספים גם באתר ובמדיות החברתיות. בהצלחה!!

כתבות אחרונות

ווידאו אחרונים

you
insta
face

התאחדות הספורט לבתי הספר בישראל

אופני הרים

מרוצי שדה

אתלטיקה קלה

ניווט ספורטיבי

hand

כדוריד

בדמינטון

טניס שולחן

כדורעף

כדורגל

כדורסל

שותפים לדרך

Call Now

דילוג לתוכן