פרויקט "חיים משותפים" דרך הספורט: טורניר 5X5 במחוז ת"א

news
התאחדות הספורט לבתי הספר משדרת את משחקי ליגת התיכוניים באתר…מוזמנים.ות לשידורים ולערוץ ה VOD עם כל המשחקים…התאחדות הספורט לבתי הספר משדרת את משחקי ליגת התיכוניים באתר…מוזמנים.ות לשידורים ולערוץ ה VOD עם כל המשחקים…
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט החדש של התאחדות הספורט לבתי הספר

במסגרת פרויקט "חיים משותפים" במחוז ת"א, התקיים טורניר 5X5, תלמידים/ות מהמגזר היהודי משתפים פעולה עם תלמידים/ות מהמגזר הערבי בענפי ספורט שונים.

משרד החינוך, הפיקוח על החינוך הגופני במחוז ת"א בשיתוף רשות הספורט ואגף החינוך בעיריית תל אביב-יפו והתאחדות הספורט לבתי ספר, מובילים את פרויקט "חיים משותפים", במסגרתו תלמידים/ות מהמגזר היהודי משתפים פעולה עם תלמידים/ות מהמגזר הערבי בענפי ספורט שונים ובפעילויות ספורטיביות מגוונות.

פורסם ע"י:       10 פברואר, 2022  8:22

משרד החינוך, הפיקוח על החינוך הגופני במחוז ת"א בשיתוף רשות הספורט ואגף החינוך בעיריית תל אביב-יפו והתאחדות הספורט לבתי ספר,  מובילים את פרויקט "חיים משותפים", במסגרתו תלמידים/ות מהמגזר היהודי משתפים פעולה עם תלמידים/ות מהמגזר הערבי בענפי ספורט שונים  ובפעילויות ספורטיביות מגוונות.

השבוע, נפגשו נבחרות ז'-ח' תלמידים של בתי ספר עירוני ל"ג "אלמוסתקבל" תל אביב-יפו , בן גוריון הרצליה ועירוני ח' "ראשית" דתי תל אביב-יפו,  במסגרת ליגת מועדוני הספורט הבית ספריים בכדורגל 5×5, לטורניר אשר התקיים בביה"ס עירוני ח' "ראשית".

לפני תחילת המשחקים התקיים טקס בנוכחותו של מר ארז זאדה, מנהל ביה"ס אשר נשא דברים וברך על היוזמה. הקפטנים של הקבוצות חתמו על כדור המשחק למען הגינות , קידום סבלנות וסובלנות וכמובן לשיתוף פעולה בין המגזרים. את האירוע הוביל יורי שאינסקי , רכז מחוז ת"א בהתאחדות הספורט לבתי ספר ומנהל המחלקה לאירועי ספורט במחוז.תודה לצוות החנ"ג והנהלת בית הספר עירוני ח' "ראשית" על האירוח שכלל כיבוד ואווירה מצוינת.

כתבות אחרונות

ווידאו אחרונים

you
insta
face

התאחדות הספורט לבתי הספר בישראל

אופני הרים

מרוצי שדה

אתלטיקה קלה

ניווט ספורטיבי

hand

כדוריד

בדמינטון

טניס שולחן

כדורעף

כדורגל

כדורסל

שותפים לדרך

Call Now

דילוג לתוכן